חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ערב התרמה למרכז הרפואי 'וולפסון'

  ערב התרמה למרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמיר בניון ניגן ושר, אורי חזקיה הצחיק וננסי ברנדס הנחה את הערב, והכל במטרה לגייס כספים לרכישת מכשירי הנשמה ליחידה לטיפול נמרץ. האירוע התקיים בהיכל התרבות בבת ים, ובשיאו עלה ראש העיר, שלומי לחיאני, ושר את השיר "פמלה".

   

  ב-27 במאי נערך מופע התרמה למען המרכז הרפואי 'וולפסון' בהיכל התרבות בבת ים. האירוע, אשר יזמה עמותת הידידים של המרכז, בניצוחה של חברת העמותה אתי אשכנזי, התקיים בסימן חיזוק יחסי הגומלין בין קהילת העיר בת ים לבין מרכז רפואי 'וולפסון' שמשרת אותה, ונערך בחסות עיריית בת ים ובסיוע תרומתם הנדיבה של משפחת רוטר, בעלי חברת האופנה 'קסטרו', הקבלן אריה נתנאל ואיש העסקים רמי רובינשטיין. חברת "יגב" התחייבה לתרום את מכשיר ההנשמה השלישי, במידה ויגויס במהלך האירוע סכום כסף לרכישת שני מכשירי הנשמה.

   

  אם כן, המטרה המרכזית של האירוע הייתה לגייס כספים לטובת רכישת ציוד מציל חיים - 2 מכשירי הנשמה ליחידה לטיפול נמרץ. לצורך כך, הגיעו למקום הזמר המוערך, עמיר בניון, הסטנדאפיסט, אורי חזקיה, והבדרן הבלתי-נלאה - ננסי ברנדס, שהיה אמון על הנחיית המאורע. בניון עלה עם צוות הנגנים הרגיל שלו - כולם הופיעו בהתנדבות - וסיפר למנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', כי הוא מתרגש במיוחד להופיע למען  'וולפסון', והוסיף: "זו זכות גדולה".

   

  במהלך האירוע, ראש עיריית בת ים, שלומי לחיאני, הפתיע את הקהל ועלה לבמה לשיר את השיר "פמלה", בליווי פסנתר של ננסי ברנדס. לחיאני הסביר כי הבטיח לשיר לקהל, תמורת קבלת תרומה יפה לטובת רכישת ציוד רפואי מציל חיים עבור המרכז הרפואי. ד"ר ברלוביץ', הוזמן לבמה וישב מאחורי לחיאני במהלך שירתו, ולאחר מכן סיפר לקהל כי נזכר בחיוך בימי ילדותו, כתלמיד שהיה חבר מקהלה. "הייתי כל כך מוכשר שמנהלת המקהלה ביקשה ממני לשיר ללא קול", הוא סיפר בחיוך, והודה לראש העיר בת ים ולכל המתנדבים והתורמים שהגיעו לאירוע. "כפי שאתם מבינים", אמר ד"ר ברלוביץ, "המרכז הרפואי 'וולפסון' ימשיך לעבור תהליך של התחדשות, על פי תכנית כוללת ויסודית".

   

   

  ד"ר אריה סורוקסקי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ב'וולפסון', אישר כי התרומה שנאספה הודות לשירתו של לחיאני תשמש לרכישת מכונת הנשמה ליחידה. במהלך האירוע הוקרן סרט אודות היחידה, אשר הופק בהתנדבות על ידי בנק הפועלים ואולפן העריכה של גבעת ברנר.

   

  עוד נכחו באירוע ההתרמה: העיתונאי ד"ר אייל מדני, אשר סיפר לקהל התרגשות כי בתו הקטנה נולדה ב-'וולפסון' וכי בקרוב ייוולד לו בן נוסף - ב'וולפסון' כמובן; סגנית מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר זהבית זיו-נר; מנהלת מערך הסיעוד ב-'וולפסון', לידיה ריחני; יו"ר עמותת הידידים של 'וולפסון', בן חור ירושלמי; מנכ"לית עמותת הידידים, חנה גוכשטט; חברת נשיאות עמותת הידידים, צילה הרשקו; בינוס גבסו - ד"ר שקשוקה, תושב בת ים, אשר המוזמנים נהנו ממאכלים ומקינוחים שהרעיף עליהם, בהתנדבות, בתחילת האירוע; ראש לשכת ראש העיר בת ים, יעקב מור; מנכ"ל רשת 'מקומונים בשרון', עדי וזאן, אשר סייע בארגון האירוע וביצירת הקשר עם האמנים; ומנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד