חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  שגריר אוסטרליה בישראל ביקר ב-'וולפסון'

  שגריר אוסטרליה בישראל ביקר ב-'וולפסון' (הגדל)

  השגריר הגיע כדי להתרשם מפעילות "הצל ליבו של ילד" במרכז הרפואי 'וולפסון' ולקדם שיתוף פעולה בין ישראל ואוסטרליה בתחום הצלת ילדים חולי-לב

   

  שגריר אוסטרליה בישראל, דייב שארמה, ביקר ביום חמישי (22.8) במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, במטרה להתרשם מפעילות עמותת "הצל ליבו של ילד", המביאה לישראל ילדים ממדינות מתפתחות לצורך ניתוחי לב מצילי-חיים, כמו גם צוותים רפואיים ממדינות אלו, אשר עוברים הכשרה על-ידי הרופאים ב-'וולפסון'.

   

  בפגישה שהתקיימה במשרדו של מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', נטלו חלק גם סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד"; ד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון'; וד"ר גודפרי גודווין, מנתח לב מטנזניה, שהשלים התמחות בתחום ניתוחי לב ילדים במרכז הרפואי 'וולפסון' ובקרוב ישוב למדינתו כמנתח לב הילדים הראשון בטנזניה.

   

  סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל ליבו של ילד" אמר במהלך הפגישה עם שגריר אוסטרליה, כי "יש לנו קשר חזק עם המרכז הרפואי 'וולפסון'. אמנם כבר בנינו בית ילדים מאוד יפה ונוח בחולון, אבל חשוב לנו להשקיע גם בתשתיות שניתנות לילדים במרכז הרפואי עצמו ולהקים כאן מרכז רפואי ייחודי לילדים. מדובר במרכז שהקמתו תחל בקרוב, הודות לתרומות שגייסנו, ואנחנו מקווים לקבל תמיכה גם מאוסטרליה".

   

  ד"ר ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי, סיפר לשגריר האוסטרלי אודות פעילות המרכז ופעילות ניתוחי הילדים בפרט, וציין בהרחבה כי פעילות זו נעשית "ללא גבולות מדיניים או פוליטיים. כך, למשל, גם במהלך מבצע 'עמוד ענן', ילדים ממדינות ערביות בו-בזמן נותחו פה ב-'וולפסון', ואנו נמשיך לפעול על מנת להציל את חיי ילדים מכל העולם". ד"ר ברלוביץ ציין, בנוסף, כי הוא מקדם בברכה שיתופי פעולה נוספים עם מרכזים רפואיים באוסטרליה, הן בתחום המחקר והם בתחום הקליני.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד