חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  ירדנה עובדיה: "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל"

  ירדנה עובדיה: "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל" (הגדל)

  הדברים נאמרו ע"י אשת העסקים הידועה במהלך ביקור שערכה במרכז הרפואי 'וולפסון', במסגרת פרויקט "הצל לבו של ילד". סוכם על שיתוף פעולה עם גיאנה המשוונית, שם הקימה עובדיה שני בתי חולים.

   

  אשת העסקים, ירדנה עובדיה, ביקרה ביום ראשון האחרון במרכז הרפואי 'וולפסון' והתרשמה מפעילותה של עמותת "הצל לבו של ילד", לקראת שיתוף פעולה עתידי בין הצדדים. עובדיה, שהתפרסמה בארץ בזכות קשריה עם שליט גינאה המשוונית, תיאודור אוביאנג, מימנה את הטסתה של תינוקת בת שנה עם מום בלבה, מהמדינה האפריקנית לשולחן הניתוחים.

   

  "העשייה המבורכת שלכם עדיין לא הגיעה להכרה הראויה לה", קבעה עובדיה, שיזמה את הקמתם של שני בתי חולים בגיאנה המשוונית. "אתם פועלים לתפארת מדינת ישראל, וזה צריך להיאמר ולהיכתב בכל מקום. הילדה שאני הבאתי מגינאה לניתוח לב ב-'וולפסון' - לא היה לה שום סיכוי לשרוד בלעדיכם. אתם נתתם לה חיים. אנחנו נשמח מאוד לשיתוף פעולה, זו תהיה גאווה שלי, התקווה שלי והמשאלה שלי, עבור גינאה ועבור מדינות נוספות באפריקה".

   

  ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, סיפר לעובדיה במהלך פגישה שערך עמה ועם סיימון פישר, מנכ"ל עמותת "הצל לבו של ילד", אודות הפעילות חוצת הגבולות המדיניים והפוליטיים של הצלת ילדים הלוקים בליבם המתקיימת ב-'וולפסון'.

   

   

  בין היתר, הדגיש כי עד כה נותחו במסגרת הפרויקט מעל ל-3,200 ילדים מ-47 מדינות שונות, בהן מדינות אפריקה, מזרח אירופה, סין, עיראק, סוריה והרשות הפלסטינית. "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה ההומניטארי של הצלת ילדים בארצות שבהן השירות הרפואי המתאים לא יכול להינתן", אמר ד"ר ברלוביץ'. בתום הביקור, ולאחר שפקדו גם את בית הילדים של "הצל לבו של ילד" בחולון, הוחלט על המשך קיום קשר משותף.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד