חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  'וולפסון' גאה להציג: קורס ליצנות לבני נוער עם IBD

  'וולפסון' גאה להציג: קורס ליצנות לבני נוער עם IBD (הגדל)

  ב-12 בנובמבר נפתח מחזור נוסף של הקורס שיכלול 5 מפגשים בימי ג', בין השעות 17:00-19:00. הקורס מתקיים ב-'וולפסון', בחסותה של היחידה לגסטרואנטרולוגיה ילדים, ומוצע בחינם למתמודדים עם המחלה. במפגש הראשון נטלו חלק מעיין ובת-אל מ-"המרוץ למיליון" ואת הקורס תחתום הופעה של הקומיקאי, עמירם טובים.

   

  שיתוף הפעולה הארוך  בין היחידה לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים והליצנים הרפואיים נמשך, קורס ליצנות המיועד לבני נוער עם IBD החל ביום שלישי, ה-12 בנובמבר, בין כותלי המרכז הרפואי.במשך חמישה מפגשים, שיתקיימו בין 17:00-19:00 בשבועות העוקבים, יקבלו בני הנוער הזדמנות לפגוש את בני גילם, לשוחח עמם על המחלה וההתמודדות וללמוד... לצחוק על הכל!

   

  צ'וצ'ו הליצן ורננה ממתינים לכם בקוצר רוח, ואליהם הצטרפו במפגש הראשון מעיין ובת-אל, צמד המתחרות מ-"המרוץ למיליון". את המפגש החמישי והאחרון תחתום הופעה של הקומיקאי המצליח, עמירם טובים. הקורס הינו ללא עלות כספית, אולם נדרשת מחויבות להשתתף ברוב המפגשים.

   

  לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם קרן, בטלפון: 03-5028838

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד