חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  שגריר בריטניה בישראל השיק את פרויקט "לב העניין"

  שגריר בריטניה בישראל השיק את פרויקט "לב העניין" (הגדל)

  מתיו גולד אירח בביתו אירוע חגיגי לציון הפרויקט של עמותת "הצל לבו של ילד", במימון USAID והאיחוד האירופי. השגריר שיבח את הצוות הרפואי במרכז הרפואי 'וולפסון', "שעובד ימים כלילות להצלת חיי ילדים". באירוע שהנחתה הזמרת, מירה עוואד, נכח גם שר התשתיות, סילבן שלום, שהתחייב להמשיך בתמיכתו בפרויקט.

   

  השגריר הבריטי בישראל, מתיו גולד, אירח אתמול (שלישי) בביתו שברמת גן אירוע חגיגי לציון השקת פרויקט "לב העניין״ של עמותת "הצל לבו של ילד", במימון USAID והאיחוד האירופי. השגריר תומך כבר מספר שנים בפעילות העמותה במרכז הרפואי 'וולפסון', ובפתיחת האירוע שיבח את הצוות הרפואי של המרכז, "שעובד ימים כלילות להצלת חיי ילדים חולי לב מהעולם השלישי". במסגרת פרויקט ״לב העניין״, האיחוד האירופי ו-USAID מממנים ניתוחי לב מצילי חיים לילדים פלסטינים והכשרה לאנשי צוות רפואי פלסטינים.

   

  באירוע נכחו שגריר האיחוד האירופי בישראל, לורס פרבורג; מנהל USAID, דיויד הארדן; שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, סילבן שלום, שהבטיח להמשיך ולתמוך בפרויקט; יו"ר עמותת 'הצל לבו של ילד', יורם כהן;  ומנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', שהביע את גאוותו על הפרויקט ועל שיתוף הפעולה הפורה והממושך (18 שנים) בין 'וולפסון' ובין "הצל לבו של ילד": "אנחנו מצפים להרחבת שיתוף הפעולה בכל הקשור לטיפול בילדים והכשרת צוותים, ומצפים בקוצר רוח להתחלת הבנייה של המרכז הבין-לאומי לניתוחי לב לילדים ורפואת ילדים ב-'וולפסון'".

   

  הזמרת והיוצרת, מירה עוואד, הנחתה את האירוע וזכתה למחמאות מצד ד"ר ברלוביץ' ("אמנית ויוצרת שאני מעריך ואוהב"). מנכ"ל עמותת "הצל לבו של ילד", סיימון פישר, נאלץ להיעדר מהאירוע, אבל מסיבות משמחות - בשעה טובה נולדה לו בת שלישית, בין כותלי 'וולפסון'.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד