חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  שגריר בריטניה בישראל השיק את פרויקט "לב העניין"

  שגריר בריטניה בישראל השיק את פרויקט "לב העניין" (הגדל)

  מתיו גולד אירח בביתו אירוע חגיגי לציון הפרויקט של עמותת "הצל לבו של ילד", במימון USAID והאיחוד האירופי. השגריר שיבח את הצוות הרפואי במרכז הרפואי 'וולפסון', "שעובד ימים כלילות להצלת חיי ילדים". באירוע שהנחתה הזמרת, מירה עוואד, נכח גם שר התשתיות, סילבן שלום, שהתחייב להמשיך בתמיכתו בפרויקט.

   

  השגריר הבריטי בישראל, מתיו גולד, אירח אתמול (שלישי) בביתו שברמת גן אירוע חגיגי לציון השקת פרויקט "לב העניין״ של עמותת "הצל לבו של ילד", במימון USAID והאיחוד האירופי. השגריר תומך כבר מספר שנים בפעילות העמותה במרכז הרפואי 'וולפסון', ובפתיחת האירוע שיבח את הצוות הרפואי של המרכז, "שעובד ימים כלילות להצלת חיי ילדים חולי לב מהעולם השלישי". במסגרת פרויקט ״לב העניין״, האיחוד האירופי ו-USAID מממנים ניתוחי לב מצילי חיים לילדים פלסטינים והכשרה לאנשי צוות רפואי פלסטינים.

   

  באירוע נכחו שגריר האיחוד האירופי בישראל, לורס פרבורג; מנהל USAID, דיויד הארדן; שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, סילבן שלום, שהבטיח להמשיך ולתמוך בפרויקט; יו"ר עמותת 'הצל לבו של ילד', יורם כהן;  ומנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ', שהביע את גאוותו על הפרויקט ועל שיתוף הפעולה הפורה והממושך (18 שנים) בין 'וולפסון' ובין "הצל לבו של ילד": "אנחנו מצפים להרחבת שיתוף הפעולה בכל הקשור לטיפול בילדים והכשרת צוותים, ומצפים בקוצר רוח להתחלת הבנייה של המרכז הבין-לאומי לניתוחי לב לילדים ורפואת ילדים ב-'וולפסון'".

   

  הזמרת והיוצרת, מירה עוואד, הנחתה את האירוע וזכתה למחמאות מצד ד"ר ברלוביץ' ("אמנית ויוצרת שאני מעריך ואוהב"). מנכ"ל עמותת "הצל לבו של ילד", סיימון פישר, נאלץ להיעדר מהאירוע, אבל מסיבות משמחות - בשעה טובה נולדה לו בת שלישית, בין כותלי 'וולפסון'.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד