חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  חגיגת חנוכה מרגשת עם המטופלים במכון לאונקולוגיה!

  חגיגת חנוכה מרגשת עם המטופלים במכון לאונקולוגיה! (הגדל)

  צוות המכון לאונקולוגיה - רופאים, אחיות ועובדות סוציאליות - ערך טקס הדלקת נרות ומסיבה לכבוד החולים המאושפזים במכון, כמו גם חולים שהגיעו מבתיהם, במיוחד לרגל האירוע. אנשי הצוות רקדו עם מטופלים המחוברים לצינוריות אינפוזיה, שרו שירי חג ואכלו סופגניות.

   

  המכון לאונקולוגיה רצה לשמח את החולים המטופלים בו והצוות ארגן לכבודם  מסיבת חנוכה כהלכתה. הרופאים, האחיות והעובדות הסוציאליות הצטרפו למטופלים המאושפזים במכון בימים אלו, כמו גם לחולים  שהגיעו מבתיהם.

   

  את טקס הדלקת החנוכיה ערך מנהל המכון, ד"ר הנרי הייאט, שבירך בהדלקת 8 נרות החג באמצעות השמש. לאחר מכן, נערכה שירה בציבור, שחלק מן המטופלים השתתפו בה באופן פעיל במיוחד, בזמן שמטופלים אחרים רקדו עם אנשי הצוות השונים.

   

  האחות האחראית במכון, עפרה רביזדה, סיפרה כי גם מטופלים המחוברים למכשור רפואי נעמדו על רגליהם ונטלו חלק בריקודים. "היה מאוד מרגש", היא סיכמה בסיפוק.

   

  האירוע נערך בחסות חברת "רוש".

   

    (ד"ר הנרי הייאט על רקע השירה והריקודים)

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד