חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  מחקר יבחן: האם ענבים אדומים מסייעים לחולי סוכרת?

  מחקר יבחן: האם ענבים אדומים מסייעים לחולי סוכרת? (הגדל)

  מנהל מרפאת הסוכרת ב-'וולפסון', ד"ר חוליו וינשטין: "היין האדום מכיל פוליפנולים, חומרים בעלי ערך בריאותי גבוה. במחקר שלנו נעשה שימוש בחומר שהינו בעל רמה גבוהה של רסברטרול, הפוליפנול הידוע ביותר". פרטים למעוניינים להשתתף במחקר בטלפון 03-5028392.

   

  בימים אלו מרפאת הסוכרת במרכז הרפואי 'וולפסון' נערכת לקראת מחקר חדש וייחודי אשר יבחן את השפעתם של תאי ענבים אדומים על האיזון המטאבולי של חולי סוכרת (סוכר ושומנים בדם, לחץ דם וכיו"ב). המחקר יכלול 4 ביקורים במרפאה, כאשר הטיפול עצמו יינתן למטופלים למשך 3 חודשים.

   

  מנהל מרפאת הסוכרת ב-'וולפסון', ד"ר חוליו וינשטין, מסביר: "היין האדום שמופק מענבים אדומים מכיל חומרים בעלי ערך בריאותי (פוליפנולים). הידוע שבהם הוא החומר רסברטרול. חומרים אלה נחקרו רבות ונמצא כי יש להם השפעה רבה על בריאות הלב, זרימת דם, שומנים בדם, כולסטרול ועוד. לאחרונה מתרבים המחקרים שמוכיחים את ההשפעה של הרסברטרול על רמת הסוכרים בדם וגורמים נוספים שקשורים למחלת הסוכרת". עוד הוסיף ד"ר וינשטין: "במחקר שלנו ב-'וולפסון' נעשה שימוש בחומר RGC אשר מכיל רמה גבוהה של רסברטרול ושל יתר הפוליפנולים ויכול לשמש לטיפול בחולים סוכרתיים".

   

  חולי סוכרת המטופלים בטיפול תרופתי או בדיאטה בלבד, ומעוניינים להשתתף במחקר במרפאת הסוכרת , מוזמנים להתקשר למספר: 03-5028392.

   

  RGC הוא מוצר חדש שמיוצר בטכנולוגיה חדשנית באישור משרד הבריאות. המוצר מכיל תאים של ענבים אדומים שגודלו בתנאים מבוקרים של תרבית, וייובשו לצורה של אבקה. התהליך מתבצע ללא שימוש בהנדסה גנטית או בממסים אורגניים. התאים מכילים בתוכם את כל המרכיבים הבריאותיים שנמצאים באופן טבעי בענבים אדומים וביין אדום - ללא הסוכרים והאלכוהול.

   

  כך, למשל, צריכת מנה יומית של המוצר שווה בערך הבריאותי שלה למאות גרמים של ענבים או כמה כוסות יין. כמות כזו של ענבים ויין לא ניתן לצרוך באופן קבוע בגלל כמות הסוכר והאלכוהול . העיקרון עליו מבוסס פיתוח המוצר הוא "הפרדוקס הצרפתי" תופעה שמאפיינת את הצרפתים אשר ידועים בדיאטה עתירת שומנים וכולסטרול אך שיעור התחלואה והתמותה שלהם נמוכים ככל הנראה בגלל צריכה מתונה וקבועה של יין אדום.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד