חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט

  עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט (הגדל)

  לאחר 18 שנות פעילות החליטה מזכירת המערך האורתופדי, טלי שפירא, שהגיע הזמן להתחדש. היא רתמה את יכולות ה-"הום סטיילינג" שלה, נעזרה בתורמים אדיבים ושינתה את המרפאה מקצה לקצה. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות ועוד", סיפרה המזכירה הבכירה והמוכשרת.

   

  מתמתחים ומתחדשים. בשקט בשקט, היחידה לרפואת ספורט עברה לפני זמן קצר שינוי עיצובי מרשים. וילונות חדשים, שילוט מתחלף עם שמות הרופאים וצביעה של קירות המרפאה הם רק חלק מהמהלכים שהתרחשו הודות לפעילותה הנמרצת של טלי שפירא, מזכירת המערך האורתופדי. "המרפאה פועלת כ-18 שנה. עגלות החבישה לא חודשו מאז, צבע הקירות דהה עם השנים והתמונות על הקירות היו לא רלוונטיות למקום. לפני כחצי שנה פנו אליי א.א. אורתופדיה (חנות לציוד אורתופדי הפועלת בקניון הצמוד למתחם המרכז הרפואי) בהצעה לתרום למחלקה, למען רווחת החולים וכדי שהרופאים והאחיות יוכלו לעבוד בסביבה נקייה ונעימה יותר", הסבירה כיצד החל הפרויקט ומדוע היה נחוץ.

   

  אולם, לא מדובר על תרומה רגילה ונקודתית, אלא על עיצוב כולל של היחידה. "חוץ מהיותי מזכירה בכירה במערך האורתופדי - שהוא ביתי השני - אני גם עוסקת ב-"הום סטיילינג" ועיצוב פנים. לכן, התנדבתי והחלטתי להרים את הכפפה ולעצב מחדש את המרפאה, בעזרתם של התורמים".

   

  הפרויקט ארך 4 חודשים, הודות לשיתוף הפעולה בין טלי וצוות החנות. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות, מראות שמשמשות לצורך בדיקת החולים/חיילים, החלפת עגלות החבישה ועוד", סיכמה המזכירה בסיפוק.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד