חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט

  עיצוב נעים: מתיחת פנים ליחידה לרפואת ספורט (הגדל)

  לאחר 18 שנות פעילות החליטה מזכירת המערך האורתופדי, טלי שפירא, שהגיע הזמן להתחדש. היא רתמה את יכולות ה-"הום סטיילינג" שלה, נעזרה בתורמים אדיבים ושינתה את המרפאה מקצה לקצה. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות ועוד", סיפרה המזכירה הבכירה והמוכשרת.

   

  מתמתחים ומתחדשים. בשקט בשקט, היחידה לרפואת ספורט עברה לפני זמן קצר שינוי עיצובי מרשים. וילונות חדשים, שילוט מתחלף עם שמות הרופאים וצביעה של קירות המרפאה הם רק חלק מהמהלכים שהתרחשו הודות לפעילותה הנמרצת של טלי שפירא, מזכירת המערך האורתופדי. "המרפאה פועלת כ-18 שנה. עגלות החבישה לא חודשו מאז, צבע הקירות דהה עם השנים והתמונות על הקירות היו לא רלוונטיות למקום. לפני כחצי שנה פנו אליי א.א. אורתופדיה (חנות לציוד אורתופדי הפועלת בקניון הצמוד למתחם המרכז הרפואי) בהצעה לתרום למחלקה, למען רווחת החולים וכדי שהרופאים והאחיות יוכלו לעבוד בסביבה נקייה ונעימה יותר", הסבירה כיצד החל הפרויקט ומדוע היה נחוץ.

   

  אולם, לא מדובר על תרומה רגילה ונקודתית, אלא על עיצוב כולל של היחידה. "חוץ מהיותי מזכירה בכירה במערך האורתופדי - שהוא ביתי השני - אני גם עוסקת ב-"הום סטיילינג" ועיצוב פנים. לכן, התנדבתי והחלטתי להרים את הכפפה ולעצב מחדש את המרפאה, בעזרתם של התורמים".

   

  הפרויקט ארך 4 חודשים, הודות לשיתוף הפעולה בין טלי וצוות החנות. "העיצוב כלל את צביעת הקירות, תליית תמונות ומשפטי השראה של שחקנים מכמה ענפי ספורט, עיצוב שילוט מתחלף עם שמות הרופאים ומזכירה, החלפת וילונות, מראות שמשמשות לצורך בדיקת החולים/חיילים, החלפת עגלות החבישה ועוד", סיכמה המזכירה בסיפוק.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד