חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • מנהלת וולפסון, ד"ר ענת אנגל: "לא רק שנישאר עצמאיים, נהפוך לבית חולים מוביל"

   אנגל בנתה קריירה מטאורית ועשירה עד שמונתה לאחרונה למנהלת החדשה של בית החולים וולפסון. בראיון ראשון ובלעדי לכלכליסט, מציגה תפיסה ניהולית מגובשת, מתווה אסטרטגיה שתוציא את בית החולים מהגירעונות

  • נס בוולפסון: הרופא הורה לאישה להפיל כי 'התינוק מת', ואז אירע הבלתי ייאמן

   אישה בהריון שהגיעה לבדיקה שגרתית בשבוע ה-29, התבשרה כי עליה לעבור הפלה היות ולולד שברחמה אין דופק ו"ככל הנראה הוא מת".

  • ד"ר אנגל ברשימת 50 המשפיעות של פורבס

   ריאיון עם ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, אשר נבחרה השנה להופיע ברשימה.

  • מחקר במחלקת ריאות בוולפסון: טיפול ייעודי לחולי COPD מביא לצמצום שיעור האשפוזים החוזרים

   ניתן לצמצם באופן דרסטי את שיעור האשפוזים החוזרים של חולי COPD

  • דלקת בדרכי השתן בילדים ובתינוקות

   מנהלת מרפאת נפרולוגית ילדים בוולפסון, ד"ר מיטל קידר, במדריך מקיף על דלקת בדרכי השתן אצל תינוקות וילדים. על מניעה, אבחון ודרכי טיפול על מנת להפחית את הסיכון לנזק כלייתי קבוע.

  • ד"ר מרדכי שמעונוב, מנהל המחלקה כירורגיה א' ,מסביר מהו ניתוח בריאטרי, תנאי סף אליו ודרכי החלמה.

   "לא מדובר בפתרון קסם. המטופל יתקבל לניתוח שכזה רק לאחר שניסה להתמודד עם משקלו בכל הדרכים המקובלות"

  • קמפיין 'וולפסון' נגד אלימות סוקר במספר אמצעי תקשורת.

   הצוותים הרפואיים והסיעודיים בבתי החולים שיתפו ברשתות החברתיות צילומי מחאה והזדהות

  • חדרי ניתוח לב וזכוכיות צבעוניות: כך ייראה בית החולים לילדים בוולפסון

   בימים אלה מוקם בניין הילדים החדש במרכז הרפואי וולפסון. בווולפסון מתכוונים גם להקים אזור אשפוז ממוגן לשעת חירום לכל המאושפזים בבניין הילדים.

  • פרס האו"ם הוענק ל"הצל לבו של ילד"

   עמותת "הצל לבו של ילד", מהמרכז הרפואי וולפסון, הצילה את חייהם של למעלה מ-4,700 ילדים מ-57 מדינות .

  • Israeli non-profit Save a Child’s Heart wins UN award

   The humanitarian aid organization first Israeli NGO to win the United Nation’s ‘Population Award’, for its work providing free heart surgeries to children in need all over the world.

  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  • MRI בדרך ל"וולפסון"

   משרד הבריאות יעניק למרכז הרפואי 'וולפסון' 3 מיליון שקלים לצורך רכישת מכשיר MRI

  • 'וולפסון' משיק אתר חדש!

   המרכז הרפואי גאה להציג אתר מעודכן, נוח ואסתטי לשימושכם. באתר תוכלו למצוא מידע עדכני על המחלקות והצוותים, לבדוק את זמני הפעילות של המרפאות השונות ולאתר דרכי התקשרות, לצורך התייעצויות או זימון תורים

  • דרושים מתמחים בהרדמה

   מחלקת ההרדמה ב'וולפסון' מציעה תנאים מיוחדים למתמחים, בדמות מענק מקצוע מיוחד, תקן של משרד הבריאות והשתתפות בתשלום שכר הדירה. לפרטים והגשת מועמדות יש לפנות למחלקה בפקס: 03-5028843, או בדוא"ל: ezri@wolfson.health.gov.il

  • קו תמיכה לילדים חולי קרוהן והורים

   במסגרת המערך לתמיכה בילדים ומתבגרים חולי IBD (מחלות מעי דלקתיות, וביניהן קרוהן), אנו משיקים קו טלפוני לתמיכה וסיוע, אשר יופעל על ידי אמהות בהתנדבות. זמני הפעילות: ימי שני, בין השעות 13:00-16:00, בטלפון: 03-5028487

  • חולקו פרסי "העובד המצטיין" במרכז הרפואי

   בטקס שנערך בפעם ה-6 ברציפות, חולקו פרסים ע"ש פרופ' יחזקאל קישון, מייסדו של מכון הלב ב-'וולפסון'. העובדים המצטיינים שזכו בכבוד: ד"ר חוסיין אבו-ודס, רופא בכיר בחדר המיון; חסן גוטי, סגן רכז אלונקאים; אליונורה קורייב, אחות ממחלקה פנימית ד'; דורה חביביאן, אחות ביחידה לטיפול נמרץ לב; ומורן כוכב, מזכירתה של סגנית מנהלת המרכז הרפואי

  • שיתוף פעולה עם המשרד לאזרחים ותיקים

   בחודש אוקטובר הקרוב יצוין "חודש הקשיש", ולרגל המאורע תוקם "דירה בטוחה לדוגמא" בחצר המרכז הרפואי 'וולפסון'

  • "חודש הקשיש" ב-'וולפסון'!

   החל מיום ג', ה-8 באוקטובר ועד לסיום החודש יתקיימו במרכז הרפואי הרצאות, סדנאות ופעילויות שונות למען בני גיל הזהב, במטרה לשפר את המודעות לסכנות ועזרי בטיחות בהם ניתן להשתמש

  • כנס בנושא מיאלומה

   ביום שלישי הקרוב (15 באוקטובר) בשעה 16:00 יתקיים במרכז הרפואי 'וולפסון' כנס בשיתוף אמ"ן - עמותת חולים במחלת המיאלומה - שיעסוק במחלה, בדרכי טיפול עכשוויים ועתידיים, ובעוד מגוון נושאים. הכניסה חופשית, הקהל הרחב מוזמן

  ד"ר פישר תרמו "ציורי שלום" לאגף הילדים ב-'וולפסון'

  ד"ר פישר תרמו "ציורי שלום" לאגף הילדים ב-'וולפסון' (הגדל)

  ד"ר אלי פישר ובכירים נוספים בחברה הגיעו למרכז הרפואי 'וולפסון' בכדי לחגוג את שיתוף הפעולה, שממלא את קירות האגף בצבעוניות ובמסר של אופטימיות. ד"ר ברלוביץ': "המסר של התמונות מתאים לנו – מסר של חיים ושל שלום".

   

  אגף הילדים במרכז הרפואי 'וולפסון' השתנה בן לילה, לאחר שעשרות ציורים ססגוניים נתלו על קירותיו הלבנים. הנושא של הציורים הוא "שלום", ומדובר בפרויקט שמשלב בין ציורים של אומנים ישראלים ידועים ו-ותיקים, ובין ציורים של ילדים מרחבי העולם וממחלקת הילדים ב-'וולפסון'. היוזמה הגיעה מכיוונה של חברת ד"ר פישר, שאמונה על איסוף הציורים לכדי תערוכה של ממש, ושינועה ברחבי העולם.

   

  פרויקט "ציורי השלום" החלו לאחר החתימה על חוזה השלום עם מצרים ב-1979, כפי שסיפר נשיא התשלובת ומייסדה, ד"ר אלי פישר: "לקחנו מעטפות בדואר ושלחנו ל-100 ציירים ישראלים, בבקשה שיחזירו לנו ציור שקשור לשלום". לאחר חתימת הסכם השלום עם ירדן ב-1994, החברה חזרה על התהליך בשנית. עם אוסף הציורים שנצברו, החליטו ד"ר פישר ואשתו המנוחה, דבורה ז"ל, לצאת למסע ברחבי העולם ולהציג את הרצון הישראלי בשלום, לצד הגיוון האומנותי.

   

  "בשלב מסוים החלטנו לערוך תחרות בין ילדי העולם בנושא שלום. השגרירים שלחו למשרדי החינוך בארצותיהם בקשה להשתתפות וקיבלנו מעל ל-1,500 ציורים של ילדים בנושאי שלום או דו קיום. תחילה, הצגנו את התמונות האלו בבית אריאלה, בנצרת, בבאקה אל גרביה ובעוד הרבה מקומות. לאחר מכן, התחלנו לתרום את התמונות, ובכל בית חולים ביקשנו מהילדים המאושפזים ליצור בעצמם ציורים".

   

   

  ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי, בירך על התרומה הצבעונית: "המסר של הציורים מתאים בדיוק לאותו המסר שאנחנו מאמינים בו – מסר של חיים ושל שלום, זה הולך ביחד". לדבריו, פרויקט "הצל לבו של ילד", במסגרתו מנותחים ב-'וולפסון' ילדים עם מומי לב מכל רחבי העולם, כולל הרשות הפלסטינית ומדינות ערב שכנות, מהווה דוגמא לפעילות למען השלום. "הפרויקט מציל את חיי הילדים ומאפשר לנו להכשיר צוות רפואיים מרחבי העולם, שבתורם יקימו מרכזים לניתוחי לב לילדים בארצותיהם", הסביר ד"ר ברלוביץ'.

   

   

  פרופ' עמי באלין, מנהל מחלקת הילדים, ביקש גם כן להודות לחברת ד"ר פישר, והזמינם להמשיך בשיתוף הפעולה. הוא גם התייחס למשמעות של ציור עבור ילדים חולים. "אין ספק שילד חולה שמתעסק ביצירה, זה משפר לו את ההרגשה. שיפור ההרגשה, בתורו, יעזור להחלמה. אין ספק שיש לזה חלק בתהליך ההבראה".

   

  בין הנוכחים היה גם ד"ר עוזי רביב, רופא ילדים בגמלאות מ-'וולפסון', וד"ר פישר סיפר על היכרותם עוד מימיהם כחובשים במלחמת סיני ב-1956.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד