חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  במהלך מבצע "צוק איתן" הופעלה כיתה לילדי העובדים

  במהלך מבצע "צוק איתן" הופעלה כיתה לילדי העובדים (הגדל)

  אנשי צוות מהמרכז הרפואי וביה"ס לסיעוד ומתנדבות קיימו הפעלות שונות למען הילדים, תחת איום הטילים. "אנחנו עוזרים לילדים להתמודד, ומאפשרים להורים לעבוד בראש שקט", הסבירה לידיה ריחני, מנהלת מערך הסיעוד.

   

  במהלך מבצע "צוק איתן" העורף הישראלי הפך למטרה עבור משגרי הרקטות מרצועת עזה. במרכז הרפואי 'וולפסון' הבינו שבמציאות החדשה שנוצרה, הורים שעובדים יחששו להשאיר את ילדיהם לבד בבית, כאשר מפעם לפעם נשמע צליל האזעקה, עולה ויורד ומתריע כי יש לתפוס מחסה. נציין כי עובדים רבים מתגוררים במרחק של עד 40 קילומטרים מרצועת עזה, על כל המשתמע מכך.

   

  על כן, נפתחה בראשית המבצע כיתה המיועדת לילדי העובדים במרכז הרפואי. "אנחנו עוזרים לילדים להתמודד, ובמקביל – מאפשרים להורים לעבוד בראש שקט", הסבירה לידיה ריחני, מנהלת מערך הסיעוד ב-'וולפסון', בסמוך לראשית הפעילות. הכיתה התקיימה בביה"ס לאחיות הסמוך. העומדת בראשו, ד"ר שרה ניסים, מנהלת בית הספר, ליוותה את הילדים, יחד עם אנשי צוות נוספים ומתנדבים רבים.

   

  אחת מן המתנדבות הייתה עינת מעוז, גמלאית תושבת יפו. "ביום הראשון הגיעו 20 ילדים, ביום השלישי כבר היו כאן 60 ילדים. השמועה פרשה לה כנפיים", סיפרה עינת, גננת ורכזת גננות בעברה, ופירטה על הנעשה במקום: "ערכנו פעילויות של יצירה, אנחנו מספרים סיפורים ורוקדים".

   

   

  למרבה המזל, בשעות הפעילות של הכיתה לא נשמעו אזעקות באזור חולון. אולם, האחראים על הילדים, ובראשם חנה אגוזי, הקפידו לתרגל כיצד יש לפעול במקרה כזה. "הילדים מבינים מה קורה, אבל אנחנו משתדלים לא להזכיר להם יותר מדי שאנחנו במבצע או במצב מלחמה. מבחינתם, אנחנו בקיטנה והם באו לעשות פה כיף", סיכמה עינת.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד