חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  טל מוסרי ביקר במחלקות הילדים, ריגש והתרגש!

  טל מוסרי ביקר במחלקות הילדים, ריגש והתרגש! (הגדל)

  כוכב הילדים הגיע לביקור במרכז הרפואי, הצטלם עם הילדים המטופלים (ומעריצים מבוגרים יותר...) והעלה חיוך רחב-רחב על פניהם. "אני מבטיח לבוא עוד הרבה! המפגש עם הילדים חימם את הלב", סיפר מוסרי בהתלהבות.

   

  בראשית השבוע הגיע טל מוסרי לביקור במרכז הרפואי 'וולפסון'. לאחר שיחה קצרה עם המנכ"ל, ד"ר יצחק ברלוביץ', יצא כוכב הילדים הנודע לסיבוב (ארוך במיוחד) במחלקות הילדים במרכז.

   

   

  במשך שעה ארוכה הסתובב בין חדרי הילדים המטופלים, שוחח עמם ועם בני משפחותיהם ועודד את רוחם, תוך שהוא מצטלם עם כל מי שרק ביקש ממנו. תתפלאו לשמוע שהביקוש לתמונות לא הסתיים אצל הילדים הקטנים, והיו גם הורים ואנשי צוות שלא ויתרו על המזכרת.

   

   

  בסיום הסיור מוסרי נראה נרגש ואמר: "זו הפעם ראשונה שאני מגיע לביקור במחלקת הילדים של 'וולפסון' - וזו לא הפעם האחרונה, אני מבטיח לבוא עוד הרבה! היה מחמם את הלב לפגוש את הילדים, הייתה הרבה התלהבות והילדים שמחו. הרגשתי אפילו 'דוקטור' לרגע".

   

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד