חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  תערוכת קריקטורות בנושא בריאות ב-'וולפסון'

  תערוכת קריקטורות בנושא בריאות ב-'וולפסון' (הגדל)

  עובדי המרכז הרפואי 'וולפסון' ועמותת הידידים התכנסו באולם ההרצאות החדש לחגיגה כפולה: הדלקת נר שלישי של חנוכה - על רקע תערוכה משעשעת, פרי עפרונו של אדר דריא ן, קריקטוריסט ותיק ותושב האזור, שטופל ב-'וולפסון'.

   

  ביום חמישי האחרון (18/12), נר שלישי של חנוכה, התכנסו עובדי המרכז הרפואי 'וולפסון' ועמותת הידידים באולם ההרצאות החדש לחגיגה כפולה: הדלקת נר שלישי של חנוכה - עליה היה אמון יו"ר עמותת הידידים, בן-חור ירושלמי - ופתיחת תערוכת קר יקטורות בנושא רפואה ובריאות, אותן יצר אדר דריאן, קריקטוריסט ותיק ותושב האזור, שטופל ב-'וולפסון'.

   

   

  אוצר התערוכה, יורם א. שמיר, סיפר על הציורים המוצגים בה ועל הקריירה של דריאן. האמן, מצדו , ציין בגרון חנוק כי למרות שהציג בלמעלה מ-40 תערוכות בימיו חייו, "זוהי התערוכה שהכי התרגשתי ממנה".

   

  מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, סיפר על ההתפתחויות הצפויות ב-'וולפסון' והודה לעמותת הידידים על ארגון הערב המשמח ולדריאן על יצירתו הפורה: לדבריו: "יום שבו אנחנו לא צוחקים, הוא יום אבוד. הקריקטורות האלו נותנות לנו סיבה טובה לשמוח, גם כי זה נותן לנו אפשרות לראות את יחסי הרופא והחולה מזווית אחרת".

   

  המרכז הרפואי מאחל חג אורים שמח לכל בית ישראל!

   

     

   

   
   
  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד