חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  רופאי 'וולפסון' השתתפו בכנס בשבוע שעבר

  רופאי 'וולפסון' השתתפו בכנס בשבוע שעבר (הגדל)

  ד"ר אבי גולדפרב, ד"ר יהב אורון וד"ר שרון תמיר, כולם מומחים ברפואת אף, אוזן וגרון, הרצו בכנס לרפואה כללית ורפואת משפחה בכפר המכביה. בין היתר, דנו בקשר בין ירידה בשמיעה וירידה ביכולות הקוגניטיביות ועל דרכים לשיקום השמיעה.

   

  רופאי מחלקת אף, אוזן וגרון של 'וולפסון' השתתפו בכנס בנושא רפואה כללית ורפואת משפחה שנערך בכפר המכביה בשבוע שעבר.

   

  במסגרת הכנס התקיים מושב תחת הכותרת שיקום ירידה בשמיעה - העתיד כבר כאן, ונטלו בו חלק 3 רופאים בכירים המתמחים ברפואת אף, אוזן וגרון: ד"ר אבי גולדפרב, ד"ר יהב אורון וד"ר שרון תמיר.

   

  ד"ר אורון הרצה על ההשפעות של ירידה בשמיעה על איכות החיים והתפקוד המוחי; ד"ר תמיר סיפרה על שיטות לאבחון ירידה בשמיעה; וד"ר גולדפרב התמקד באפשרויות השיקום שעומדות לרשות המטופלים.

   

  ד"ר גולדפרב, סגן מנהל מחלקת אף, אוזן וגרון, סיפר על הכנס: "דיברנו על אפשרויות השיקום עם מכשירי שמיעה היתרונות והחסרונות שלהם. כמו כן, ניתן הסבר לגבי מגוון פתרונות מושתלים של מכשירי שמיעה מעוגני עצם ושתלי שבלול, וגם לגבי שתלים של אוזן תיכונה – כולם פתרונות המוצעים כיום למטופלים במסגרת שירות ניתוחי האוזן במחלקה".

   

  לסיכום, הדגיש ד"ר גולדפרב: "עיקר המסר הוא שהיום קיימים מגוון פתרונות לליקויי שמיעה נרכשים ושכדאי להפנות לשיקום, אפילו ניתוחי, פציינטים בכל קבוצות הגיל".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד