חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ב-28/02: אסף אבידן יופיע לכבוד עמותת "הצל לבו של ילד"

  ב-28/02: אסף אבידן יופיע לכבוד עמותת "הצל לבו של ילד" (הגדל)

  הזמר המוערך יקדיש הופעת השקה של האלבום החדש שלו לכבוד הפרויקט ההומינטארי, "הצל לבו של ילד",  שבסיסו במרכז הרפואי 'וולפסון'. כל ההכנסות מהמופע יועברו ל-"קמפיין יום האהבה" של העמותה - נותרו כרטיסים בודדים, פרטים בפנים.

   

  הזמר אסף אבידן יגיע שוב לישראל בסוף חודש פברואר, לרגל שתי הופעות השקה לאלבומו החדש  Gold Shadow. לאחר שנחשף לפעילות עמותת "הצל לבו של ילד", החליט אסף להקדיש את ההופעה השנייה, שתתקיים ב-28.2 בהאנגר 11 בתל אביב, לטובת הפרויקט, שפועל ב-'וולפסון'. המשמעות היא שכל ההכנסות מהמופע יוברו לטובת "קמפיין יום האהבה" של העמותה.

   

  "הצל לבו של ילד" הינו פרויקט הומניטארי בין-לאומי, שהחל במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, ודואג לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי עבור ילדים ממדינות מתפתחות, ללא הבדלי גזע, דת, לאום, מגדר או מצב כלכלי. העמותה, המציינת השנה 20 שנה להיווסדה, הצילה את חייהם של יותר מ-3,500 ילדים מ-48 מדינות מתפתחות והכשירה למעלה מ-100רופאים, אחיות ואנשי צוות רפואי ממדינות אלו, אשר הצילו ילדים רבים נוספים.

   

  נשארו כרטיסים בודדים להופעה - אשר זמינים למכירה בקופות הזאפה (טלפון: 9080*) או באתר האינטרנט.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד