חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  מיכאלה ברקו ביקרה בפרויקט "הצל לבו של ילד"

  מיכאלה ברקו ביקרה בפרויקט "הצל לבו של ילד" (הגדל)

  מיכאלה ברקו, בין הדוגמניות המובילות בארץ ובעולם בשנות ה-80 וה-90, פגשה ילדים מטנזניה, אתיופיה ועיראק, שעברו ניתוחי לב מצילי-חיים ב-'וולפסון'. כמו כן, צפתה בניתוח של ילדה קטנה מקניה ובשת"פ עם מנתחים מאתיופיה והרשות הפלסטינית.

   

  מיכאלה ברקו, בין הדוגמניות המובילות בארץ ובעולם בשנות ה-80 וה-90, ערכה אתמול (ג')  ביקור בפרויקט "הצל לבו של ילד" שפועל במרכז הרפואי . ברקו פגשה בביקורה ילדים מטנזניה, אתיופיה, קניה, עיראק והרשות הפלסטינית אשר הובאו על ידי "הצל לבו של ילד" כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים, כאן אצלנו ב-'וולפסון'.

   

  את הביקור הובילו פרופסור אריה שכנר, נשיא עמותת "הצל לבו של ילד" וד״ר אלונה ראוכר שטרנפלד, קרדיולוגית ילדים בכירה ב-'וולפסון'. ד״ר ראוכר הציגה בפני האורחת את הילדים, האמהות והמתנדבים. ברקו, אשר התרגשה לפגוש את הילדים ולראות מקרוב את הפעילות ההומניטרית של הצוות הרפואי, גם ביקרה בחדר הניתוח של 'וולפסון' וצפתה בניתוח של תינוקת קטנה מקניה.

   

  הניתוח הובל על-ידי ד״ר ליאור ששון, המנתח הראשי של העמותה, כאשר מסייעים לו שני מנתחים צעירים; ד״ר יאיו מקונן מאתיופיה וד״ר אחמד זארור מהרשות הפלסטינית. שני המנתחים לוקחים חלק בתכנית ההכשרה של העמותה ב-'וולפסון'. ד״ר יאיו יסיים את הכשרתו בעוד שנתיים וחצי ויחזור לאתיופיה כמנתח לב הילדים הראשון של המדינה.

   

  הביקור של מכאלה ברקו הסתיים בבית הילדים של העמותה, שם היא פגשה ילדים נוספים המחלימים מניתוחי לב שעברו, את מנכ"ל העמותה סיימון פישר ואת אם הבית לורה קפיף.

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד