חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  ברכות לתיכוניסטיות שהשלימו בגרות במדעי הרפואה!

  ברכות לתיכוניסטיות שהשלימו בגרות במדעי הרפואה! (הגדל)

  19 תלמידות ותלמידי תיכון עירוני י"ב ביפו הגיעו ל-'וולפסון' כדי להציג את עבודות הגמר, לאחר שהפכו לבוגרי השנתון הראשון במסלול הלימודים. מנהל ביה"ס: "לא מובן מאליו שבית חולים ייתן לתלמידים להסתובב במחלקות ושרופאים ואחיות ילמדו".

   

  התרגשות רבה  שררה באולם הכנסים החדש שלנו ב-'וולפסון'  ביום ד' האחרון, עת התכנסו להם ההורים הגאים של בוגריו הראשונים של מסלול לימודי הבגרות ב מדעי הרפואה בתיכון עירוני י"ב שביפו . 19 תלמידים ותלמידות סיימו מסלול לימודים ארוך ומורכב, שכלל לימודים עיוניים בבית הספר וסיורים מודרכים במחלקות שונות במרכז הרפואי, שכללו הרצאות וליווי של רופאים, אחיות ואנשי צוות נוספים. לבסוף, כתבו עבודת גמר בנושא הקשור לתחום לימודיהם - ממחלת הסרטן, דרך תפקוד הכליות וכלה בנזקי העישון - ואף נבחנו עליה, יום לפני הכנס.

   

  ד"ר יובל לוי, סגן מנהל המרכז הרפואי, בירך את התלמידות, ההורים, צוות בית הספר ויתר הנוכחים בטקס החגיגי, והביע תקווה כי כמה שיותר תלמידים ימשיכו בכיוון הרפואי או יעסקו במקצועות המשיקים לענף הרפואה, בפיתוח או במחקר. ד"ר זאב קציר, מנהל המחלקה לנפרולוגיה, התרגש מאוד לראות כמה מחניכיו בשנים האחרונות כאשר הם לבושים בחלוק ומקבלים את ההוקרה הראויה להם. ד"ר קציר ריגש את כלל הנוכחים, כאשר הקריא קטע מספר שעוסק ביחס של הצוות הרפואי למטופלים והדגיש את חשיבות הצד הרגשי בטיפול הרפואי.

   

   

  מנהל בית הספר, עבד אל חלים סטל, היה נרגש מאוד והודה לכלל העוסקים במלאכה: "לא מובן מאליו שבית חולים ייתן לתלמידי תיכון להיכנס ולהסתובב במחלקות. ושרופאים ואחיות ילמדו ויחנכו. אני הייתי סקפטי בהתחלה, אבל 'וולפסון' עשו מה שהבטיחו. לא היה קל להתחיל במגמה ו לא היה קל למצוא פרטנר כמו בית החולים 'וולפסון' לשתף איתו פעולה".

   

  "ד"ר חמיד רמדאן הוביל את התלמידים ואני מאוד מודה לו, לרכזת השכבה המקסימה וכל יתר המורים. הבוחנת הייתה מאוד קשוחה אתמול אבל אמרה בסוף: 'אני הרבה שנים במערכת החינוך ולא ראיתי עבודות ברמה של חלק מהתלמידים. מעולם לא נתתי ציון 100 לתלמיד אבל הפעם היו עבודות שלא יכולתי שלא לתת להן את הציון המלא".

   

  המרכז הרפואי 'וולפסון' מברך את התלמידות והתלמידים ומאחל להם הצלחה בדרך בה יבחרו להמשיך!

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד