חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  מצטייני משרד הבריאות ב-'וולפסון' לשנת תשע"ד!

  8 עובדים במרכז הרפואי - ביניהם רופאות, רופאים, אחיות וטכנאית - נבחרו כמצטייני משרד הבריאות לשנת תשע"ד וקיבלו תעודות הוקרה. ד"ר ברלוביץ בירך: "עם כל החשיבות של הטכנולוגיות, המשאב העיקרי שלנו הוא כוח האדם שנמצא כאן. אנשים שעושים ימים כלילות".

   

  המצטיינים שלנו! לאחר שחולקו פרסי ההצטיינות מטעם המרכז הרפואי, הגיעה השעה לברך את העובדים והעובדות שנבחרו על-ידי משרד הבריאות, לקבל פרס הצטיינות על עבודתם במהלך שנת ה'תשע"ד. שמות הזוכים אמנם כבר פורסמו לפני כחצי שנה, אולם היום (חמישי) הם זכו לטקס משלהם ולתעודות ההוקרה הראויות.

   

   

  ד"ר יצחק ברלוביץ בירך את הנוכחים ואמר: "אנחנו לא יכולים להכניס את כל העובדים לרשימה בגלל מגבלות חיצוניות. כל מי שנמצא פה מטעם העובדים המצטיינים קיבל גם את ההכרה שלנו וגם את ההכרה של מערכת הבריאות הממשלתית". ד"ר ברלוביץ הדגיש את חשיבות הגורם האנושי ואמר: "גוף כמו בית חולים - עם כל החשיבות של הטכנולוגיות שבו  - הרי שהמשאב העיקרי שלו הוא כוח האדם שנמצא כאן, אנשים שעושים ימים כלילות".

   

  בפרס העובד המצטיין זכו ד"ר ארקדי איסחקוב, רופא מומחה במחלקה לכירורגיה ב', אסתר אשכנזי, אחות מוסמכת במחלקת נשים. בפרס המנהל המקצועי בדרג התיכון זכו עדנה אפשטיין, אחות אחראית במערך לאורתופדיה, ד"ר ג'יזל גודארד, מנהלת המחלקה הפנימית ג' וד"ר ישראל פריאל, מנהל מחלקת ריאות. בפרס המצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון זכו ד"ר יונה אבני, מנהלת המחלקה לגסטרואנטרולוגיה  ארץ ישראלי, אחראית טכנאי ההנשמה. לקבלת פרס מנכ"ל נבחרת יעל אושר, מרכזת תחום בטיחות המטופל בסיעוד, מפקחת אחראית ראשית.

   

  אושר, שנבחרה לקבלת הפרס לאחר שהובילה את תהליך קבלת תו התקן (אקרדיטציה) של ארגון ה-JCI, סיפרה בהתרגשות: "נחשפתי לכל המרכז הרפואי, בכל התחומים ובכל הרמות. העובדים שפה הם חלק קטן ממה שיש בבית החולים. עם משאבים מצומצמים ותנאים לא פשוטים והמון נשמה ולב, יש כאן אנשים שעושים המון. הלוואי שנמשיך ככה. האקרדיטציה היא לא תקן, אלא דרך חיים. תודה לך ד"ר ברלוביץ שאפשרת את התהליך ותודה לכולם שהשתתפתם בתהליך".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד