חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  מ-"רוקדים עם כוכבים" ל-'וולפסון'!

  מ-"רוקדים עם כוכבים" ל-'וולפסון'! (הגדל)

  מאשה ובוריס זלצמן, זוג הרקדנים הזכורים היטב מתכנית הטלוויזיה הפופולארית, בחרו להביא לעולם את בנם הבכור במחלקת היולדות של המרכז הרפואי. הזוג והבן הרך שוחררו לביתם לפני ימים ספורים, תוך שהם מרעיפים מחמאות על צוות המחלקה וצוות המיילדות.

   

  מרחבת הריקודים - לחדר הלידה. זוג הרקדנים הידוע, מאשה ובוריס זלצמן, חובקים בימים אלו בן בכור, לאחר לידה מוצלחת במחלקת היולדות של המר כז הרפואי 'וולפסון'.

   

  מאשה ובוריס זכורים לכולנו מתכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים", בה הפגינו בהצלחה את כישוריהם הגבוהים. התינוק הרך אמנם רק בראשית הדרך, אבל עם המטען הגנטי הנלווה, כנראה שגם ממנו יהיו ציפיות...

   

  לאחר הלידה והתאוששות קלה, שוחררה משפחת זלצמן לביתם ולראשית חיי המשפחה, לא לפני שמאשה ובוריס הודו מכל הלב לצוות מחלקת יולדות ומיילדות, והרעיפו עליהם מחמאות רבות. בהצלחה בהמשך הדרך, ונתראה בלידות הבאות!

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד