חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  התאומות מהפגייה חגגו בת מצוות מרגשת ב-'וולפסון'!

  התאומות מהפגייה חגגו בת מצוות מרגשת ב-'וולפסון'! (הגדל)
  רגעים של אושר ב-'וולפסון' - התאומות תמר ונוגה סטופ נולדו באפריל 2003 במשקל 1.1 ו-1.3 ק"ג, בהתאמה. לאחר תקופה ממושכת וטיפול אוהב, הן שוחררו לביתן ויצאו לחיים. 12 שנים לאחר מכן, הן שבו כדי לחגוג עם צוות הפגייה ולהודות להן!

   

  חגיגת בת מצווה מיוחדת במינה: התאומות תמר ונוגה סטופ נולדו אצלנו ב-'וולפסון', לפני כ-12 שנים, באפריל 2003. הן נולדו לפני הזמן, במשקל 1.1 ו-1.3 קילוגרם, וטופלו במשך תקופה ארוכה בפגייה הנפלאה שלנו. לבסוף, הן שוחררו לביתן ויצאו לחיים תוססים.

   

  לאחרונה, במסגרת חגיגות בת המצווה של התאומות, הן הגיעו לביקור בפגייה של 'וולפסון', במטרה לחגוג עם צוות הפגייה ולהודות להן על המאמץ הכביר שהשקיעו. מנהל הפגייה, ד"ר דוד קהלת, והאחות האחראית, גילה איסקוב, התרגשו מאוד מהמפגש עם הבנות החמודות.

   

   

  מיכל סטופ, אימן של השתיים, סיפרה בהתרגשות: "אנחנו מאוד מאוד מעריכים את העבודה של הפגייה ומודים להם. הם עושים עבודה נפלאה, ואנחנו לא סתם שומרים איתם על קשר, הם אצלנו עמוק בלב. כל ההתייחסות בזמן שהילדות היו בפגייה, גם אליהן וגם אלינו, כל ההתעניינות אחרי ואיך שהם מתעניינים כשאנחנו באים עם הבנות עכשיו. זה באמת צוות מיוחד, שמשקיע את הנשמה".

   

  ולנו רק נשאר לברך את הבנות בבריאות שלמה והרבה הצלחה בחייהן כבוגרות!  

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד