חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות

  דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות (הגדל)
  עובד המשק המסור של 'וולפסון' זכה לכבוד רב בטקס שערך מרחב ת"א-יפו בארגון העובדים. במהלכו, משפחתו וחבריו לעבודה צפו בסרטון מרגש אודות חריצותו וטוב לבו, ואהבתו הגדולה לריצה. דסטאו - אנו גאים שאתה עובד עמנו!
   
  רץ כל הדרך אל הפרס! דסטאו סוונך עובד במחלקת המשק של המרכז הרפואי 'וולפסון' מזה שנים רבות. למן הרגע הראשון, היה אהוב על כולם, ועם הזמן הפך לאחד מעובדי המשק המוכרים והמוערכים  ביותר.
   
  ביום שלישי האחרון דסטאו זכה להוקרה גדולה - הוא הוזמן לקבל את פרס העובד המצטיין של ההסתדרות החדשה במרחב תל-אביב יפו, לצדם של 9 עובדים נוספים, מחברות וגופים שונים המאוגדים בהסתדרות. יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, בירך את הזוכים, וגם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, נשא דברים בפני הקהל החגיגי.
   
  בהמשך, הוקרנו סרטונים קצרים על כל אחד מן הזוכים, ובו נראתה שגרת עבודתו של דסטאו במחלקת המשק ב-'וולפסון', כמו גם תחביבו הידוע - ריצה למרחקים ארוכים. דסטאו צולם בעודו רץ מביתו שביבנה למרכז הרפואי - ובחזרה, מנהג ידוע שטיפח לפני זמן רב, ומאפשר לו לשמור על כושר ולא לבזבז זמן בהמתנה מיותרת בפקקים...
   
   
  לאחר הענקת הפרס והופעה קצרה של הבדרן, אבנר דן, הגיע שלב הצילומים, אך חיש מהר דסטאו חולץ לטובת צילום משפחתי עם אשתו ו-4 ילדיו המקסימים.
   
  נאחל לדסטאו, בשם כל משפחת 'וולפסון', יישר כוח ובהצלחה בכל מעשי ידיו - ורגליו!
   
  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד