חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות

  דסטאו סוונך נבחר לעובד מצטיין מטעם ההסתדרות (הגדל)
  עובד המשק המסור של 'וולפסון' זכה לכבוד רב בטקס שערך מרחב ת"א-יפו בארגון העובדים. במהלכו, משפחתו וחבריו לעבודה צפו בסרטון מרגש אודות חריצותו וטוב לבו, ואהבתו הגדולה לריצה. דסטאו - אנו גאים שאתה עובד עמנו!
   
  רץ כל הדרך אל הפרס! דסטאו סוונך עובד במחלקת המשק של המרכז הרפואי 'וולפסון' מזה שנים רבות. למן הרגע הראשון, היה אהוב על כולם, ועם הזמן הפך לאחד מעובדי המשק המוכרים והמוערכים  ביותר.
   
  ביום שלישי האחרון דסטאו זכה להוקרה גדולה - הוא הוזמן לקבל את פרס העובד המצטיין של ההסתדרות החדשה במרחב תל-אביב יפו, לצדם של 9 עובדים נוספים, מחברות וגופים שונים המאוגדים בהסתדרות. יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, בירך את הזוכים, וגם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר יצחק ברלוביץ, נשא דברים בפני הקהל החגיגי.
   
  בהמשך, הוקרנו סרטונים קצרים על כל אחד מן הזוכים, ובו נראתה שגרת עבודתו של דסטאו במחלקת המשק ב-'וולפסון', כמו גם תחביבו הידוע - ריצה למרחקים ארוכים. דסטאו צולם בעודו רץ מביתו שביבנה למרכז הרפואי - ובחזרה, מנהג ידוע שטיפח לפני זמן רב, ומאפשר לו לשמור על כושר ולא לבזבז זמן בהמתנה מיותרת בפקקים...
   
   
  לאחר הענקת הפרס והופעה קצרה של הבדרן, אבנר דן, הגיע שלב הצילומים, אך חיש מהר דסטאו חולץ לטובת צילום משפחתי עם אשתו ו-4 ילדיו המקסימים.
   
  נאחל לדסטאו, בשם כל משפחת 'וולפסון', יישר כוח ובהצלחה בכל מעשי ידיו - ורגליו!
   
  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד