חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  ד"ר רונן ברנר מנהל המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'

  ד"ר ברנר יחליף את קודמו בתפקיד- ד"ר הנרי הייאט, אשר פרש לגמלאות
  ד"ר רונן ברנר מנהל המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'

  ד"ר רונן ברנר מונה למנהל המכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון', ויחליף את קודמו בתפקיד, ד"ר הנרי הייאט, אשר פרש לגמלאות.

   

  ד"ר ברנר הנו מומחה בעל שם בתחומים של גידולי מערכת העיכול וגידולי ראש וצוואר.

  ד"ר ברנר סיים את לימודי הרפואה MD באוניברסיטת תל אביב בשנת 1999, הוא סיים התמחות ברפואה פנימית בבית החולים "שיבא" בשנת 2004 והתמחות באונקולוגיה בבית החולים בילינסון בשנת 2010.

   

  ד"ר ברנר הוביל עד כה מספר מחקרים מובילים בתחומים של - אפידימיולוגיה של סרטן, פיתוח אמצעי דימות חדשניים לאבחון ממאירות ופיתוח בדיקות לאבחון מוקדם של סרטן.

   

  ד"ר ברנר הנו חבר באיגוד הישראלי לרפואה פנימית,  האיגוד הישראלי לאונקולוגיה ורדיותרפיה ומשמש כחבר בקבוצת גידולי מערכת העיכול בישראל.

   

  המכון האונקולוגי ב'וולפסון' משרת אוכלוסייה המונה כ-700 אלף איש, ומצוי בתנופה של התפתחות. לדברי ד"ר ברנר: "קיימת התקדמות עצומה בטיפול במחלות סרטן שונות המאפשרת אחוזי ריפוי גבוהים יותר. בחולים שאינם ניתנים לריפוי, ניתן כיום להאריך את חיי החולים באופן משמעותי תוך שמירה על איכותם".

   

  עוד אמר ד"ר ברנר, עם כניסתו לתפקיד החדש:

  "שימוש בתרופות חדשות עם יעילות גבוהה ורעילות נמוכה יותר מאפשרת טיפול אונקולוגי יעיל גם באוכלוסיות של קשישים וחולים במחלות כרוניות אחרות.

  לכבוד הוא לי לקבל את התפקיד מידיו של ד"ר הייאט שבתקופתו גדל המכון וקלט  כמות כפולה של חולים.

  כעת אין צורך לנסוע למרכזים מרוחקים בכדי לקבל טיפול. הטיפולים המתקדמים ביותר ניתנים ב'וולפסון', עם תוצאות טיפוליות מהשורה הראשונה.

  ניתן ליחס חלק מההצלחות הטיפוליות גם למדיניות של יחס אישי ודלת פתוחה שמאפשרת מתן מענה לסיבוכים רפואיים מוקדם ככל האפשר.

  בכוונתי להמשיך להגדיל ולפתח את המכון קלינית ומחקרית ולהמשיך ולשמר את הגישה האנושית שמאפיינת אותו".

   

   

  מנהל המרכז הרפואיד"ר יצחק ברלוביץ,  בירך על מינויו של ד"ר רונן ברנר ואמר: "אני שמח על בחירתו של ד"ר ברנר ומצפה שהוא יכניס רוח חדשה וירחיב את הפעילות לטובת באי השירות האונקולוגי ב'וולפסון'. זהו תחום רגיש הטומן בחובו אפשרויות חדשות של אבחון מוקדם וטיפול. אני מקווה שבזכותו של ד"ר ברנר, המטופלים ייהנו מהחידושים המהפכניים והמסעירים בתחום הטיפול הסרטן".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד