חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' ומגמת הרפואה של תיכון 'בליך', רמת גן

  שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' ומגמת הרפואה של תיכון 'בליך', רמת גן

  השבוע הושק שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון לבין מגמת הרפואה בתיכון 'בליך', רמת גן.

  במסגרת שיתוף הפעולה תלמידי המגמה בשכבות י' עד י"ב יגיעו לסיורים, ביקורים והרצאות בנושאי רפואה מגוונים, במרכז הרפואי 'וולפסון'.

  התלמידים לומדים במגמה טכנולוגית ייחודית בת 15 יחידות לימוד לבגרות, המורכבות מ-5 יחידות במדעי הרפואה, 5 יחידות פרויקט במערכות רפואיות, ו-5 יחידות במקצוע מדעי: ביולוגיה, פיזיקה או כימיה.

   

  שיתוף הפעולה התאפשר הודות לד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון' אשר בין היתר אחראית על נושא שיתוף הפעולה עם מגמות רפואה בתיכונים. המרכז הרפואי 'וולפסון' מקיים שיתופי פעולה דומים גם עם מגמות הרפואה בתיכון 'נבון' בחולון ועירוני י"ב ביפו.

   

  במסגרת שיתוף הפעולה עם מגמת הרפואה בתיכון 'בליך', היום (13.1) ביקרו ב'וולפסון' תלמידי כיתות י'-י"ב והאזינו להרצאה מאת ד"ר זוהר לנדאו, מנהלת היחידה לאנדוקרינולוגית ילדים ב'וולפסון', בנושא הורמון הגדילה.

   

  אפרת מובשוביץ', רכזת מגמת מדעי הרפואה בתיכון 'בליך', רמת גן:

  "אני שמחה על שיתוף הפעולה שנוצר בין בית ספרינו לבין המרכז הרפואי 'וולפסון'. אני מודה לד"ר זיו-נר על כך שיזמה ונכונה לקבל את התלמידים, ומקווה להמשך שיתוף פעולה גם בעתיד.

  חלק ניכר מבוגרי ביה"ס נמצאים בימים אלה בעיצומם של לימודי רפואה, והראשונים שבהם כבר משולבים כרופאים בבתי חולים בארץ".

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד