חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  לקראת יום הסוכרת הבינלאומי, ייערך יום עיון בתאריך 11.11.2016 במרכז הרפואי 'וולפסון'

  מגיפת הסוכרת ממשיכה לפגוע באוכלוסייה בעולם וגם בארץ. למרות המאמצים הכבירים הנעשים ע"י מדענים, חוקרים, רופאים, אנשי תעשייה ואנשי רפואה רבים בעולם אין רואים עדיין מגמה של עצירת המגיפה.
  קיימת הסכמה רחבה מקיר לקיר לגבי חשיבות ההיענות לטיפול מצד החולה. החולה חייב להכיר את מחלתו ואת הדרכים להתמודדות מולה, זה המפתח להצלחה.
  לא מספיק לרשום תרופה לחולה עם אין הוא מבין מה היא אמורה לעשות לו וכיצד עליו לנהוג בכדי לייעל את השפעתה. בשנים האחרונות נוספו תרופות חדישות רבות לטיפול בחולי הסוכרת ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. על הרופא המטפל בחולה הסוכרת לנסות ולהתאים את התרופה המתאימה וההולמת ביותר את החולה הספציפי (רפואה מותאמת אישית), בכל להימנע מהחסרונות ולנצל עד תום את היתרונות של כל תרופה.
  מפגש רוטיני רופא - חולה נמשך מספר דקות בלבד בדר"כ ובמהלכו, מבחינה טכנית, אין זמן לדון בפרטים חיוניים אלה.

  לקראת יום הסוכרת הבינלאומי ייערך יום עיון בתאריך 11.11.2016 ובמהלכו יועלו נושאים חיוניים הקשורים לטיפולים החדישים ביותר להתמודדות מול מחלת הסוכרת.
  היחידה לטיפול בסוכרת ב'וולפסון' מנוהלת ע"י פרופסור חוליו ווינשטיין ( בתמונה ).  בנוסף ידובר גם על הזכויות הסוציאליות המגיעות עפ"י חוק לחולי הסוכרת - ע"י עובדת סוציאלית מהיחידה לסוכרת- גב' אתי קרן.
  שרית רשיד, אחות סוכרת מוסדית בביה"ח, תציג בפני הקהל את המבנה הסיעודי הייחודי של ביה"ח, מודל לחיקוי, אשר באמצעותו מצליחים לשפר משמעותית את בריאותם של חולי הסוכרת המאושפזים בביה"ח.
  ד"ר טלי דיאמנט גנץ, דיאטנית וחוקרת בכירה, תחלק טיפים פשוטים אך משמעותיים לגבי ההתנהגות היום יומית מבחינת תזונה.
  במקביל להרצאות, תהיה פתוחה בפני הקהל תערוכה של מוצרים ואביזרים שונים המיועדים ספציפית לחולי הסוכרת, המומלצים ע"י האגודה הישראלית לסוכרת.
  האירוע יתקיים במרכז רפואי וולפסון, בניין אשפוז, קומה ק"ע באולם ההרצאות, במקום יוגש כיבוד קל.

  הקהל מוזמן להגיע! הכניסה חופשית!!

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד