חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור

  פגיית 'וולפסון' - בין 5 הפגיות מצטיינות במערכת הבריאות!


  בתמונה המצורפת: מימין – שלום נויפלד; המנהל האדמיניסטרטיבי ב'וולפסון', לידיה ריחני; מנהלת הסיעוד ב'וולפסון', גילה איסקוב; אחות אחראית בפגייה, ד"ר יצחק ברלוביץ; מנהל ביה"ח וולפסון, ד"ר דוד קהלת; מנהל הפגייה, מולי צנגן; יו"ר האיגוד הניאונטולוגי , משה בר סימן טוב; מנכ"ל משרד הבריאות. (קרדיט צילום: משרד הבריאות).
   
   
   
   פגיית 'וולפסון'  -  בין 5 הפגיות מצטיינות במערכת הבריאות!
   
  הטקס נערך אתמול בבוקר במשרד הבריאות, במעמד שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל המשרד, משה בר סימן טוב.
  בין המצטיינות – הפגייה במרכז הרפואי 'וולפסון', בניהולו של ד"ר דוד קהלת, ותחת שרביטה הסיעודי של גילה איסקוב.

  ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון':"אנחנו גאים בהכרה שקיבלנו ממשרד הבריאות לגבי המצוינות של היחידה לטיפול מיוחד ביילוד של בית החולים (פגייה). איכות השירות הניתן ביחידה זו מוכרת ומוערכת מזה שנים, אנחנו שמחים שמשרד הבריאות מכיר בכך".
   

  שר הבריאות יעקב ליצמן: "בכל טקס בו מכבדים הצטיינות יתרה טוב להיות נוכח. הטיפול בפגיות הוא תחילת הדרך וסמל להצטיינות לבית חולים שיכול לצמוח ולהוכיח הצטיינות גם בתחומים אחרים. העבודה בפגיות היא הצלת נפשות חשובה ובסיסית. אני שמח לראות כי קיימת הצטיינות גם בפריפריה וגם במרכז. בימם אלו אנו עוסקים במגוון נושאים לשיפור מערכת הרפואה ובתי החולים כמו חדרי המיון, תגבור המיטות, קיצור תורים ועוד. אך אני מאמין גם שבתי החולים עצמם יכולים לעשות שיפורים פנימיים כל הזמן. בכוונתי לעקוב מקרוב אחר העומסים בחדרי המיון ולא אהסס להגיע לבתי החולים המדווחים על עומס ולצפות בו מקרוב. אני מאחל הרבה הצלחה בהמשך לזוכים. התחרות הזו מוסיפה שינויים ושיפורים בפגיות בכל הארץ ואני בטוח שגם בתחומים אחרים נראה שיפור".
   
  מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב: " טקס זה הפך מסורת חשובה אך חשובה יותר היא הצלחת המודל ושכפולו למקומות נוספים. בסכומי כסף לא גדולים הצליחה המדינה לעשות שיפור משמעותי בפגיות. אנו רואים ירידה של כ 50% בזיהומים, תוספת כח אדם, תוספת מתמחים ואחיות עם הכשרה על בסיסית, שיפור בתשתיות וכד'. הוכח שבזכות המודל ניתנת האפשרות להביא כסף לבתי החולים כאשר כסף זה מציל חיים וכמובן ומשפר את חיי הפגים. רשימת בתי החולים הזוכים משמחת אף היא, מה שמראה שמצויינות באה מאנשים , היכן שיש אנשים טובים ורצון להצליח רואים תוצאות גם בבתי החולים בפריפריה. כשהמערכת מתכווננת על נושא מסויים אפשר לשפר בצורה דרמתית ומשמעותית ומה שעשינו באמצעות המודל פתחנו בפני הצוות את האפשרות להוכיח זאת. אנו מאוד גאים במה שנעשה עד כה ומרחיבים את המודל לנושאים נוספים כגון מלר"דים וזיהומים".

  ד"ר ורד עזרא, ראש מנהל רפואה: "זו שנה שנייה שאנו מחלקים תעודות לפגיות מצטיינות. כלל הפגיות במדינה עברו שיפור משמעותי והפגיות אשר הוכיחו בשנה זו את הציון הגבוה ביותר הן בתי החולים פוריה, כרמל, וולפסון, שיבא והאנגלי בנצרת. שיפור זה הינו בזכות עבודתם הקשה והמסורה של הצוותים בפגיות. כלל המהלך נעשה תוך שיתוף פעולה של המשרד עם איגוד הנאונטולוגים והצוותים המקצועיים. אנו מכוונים בפעולותינו להמשך מתמיד באיכות הנדרשת והנמדדת במודל  הפגיות. ד"ר ורד עזרא, ראש מנהל רפואה:" זו שנה שנייה שאנו מחלקים תעודות לפגיות מצטיינות. כלל הפגיות במדינה עברו שיפור משמעותי והפגיות אשר הוכיחו בשנה זו את הציון הגבוה ביותר הן בתי החולים פוריה, כרמל, וולפסון, שיבא והאנגלי בנצרת. שיפור זה הינו בזכות עבודתם הקשה והמסורה של הצוותים בפגיות. כלל המהלך נעשה תוך שיתוף פעולה של המשרד עם איגוד הנאונטולוגים והצוותים המקצועיים. אנו מכוונים בפעולותינו להמשך מתמיד באיכות הנדרשת והנמדדת במודל הפגיות".

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד