חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  אות על מפעל חיים הוענק לאחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון' - חיה מוסרי

  אות על מפעל חיים הוענק לאחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון' - חיה מוסרי

  חיה מוסרי, אחות חדר ניתוח ראשית במרכז הרפואי 'וולפסון', קיבלה בשבוע שעבר אות על מפעל חיים, וזאת במסגרת אירוע התרמה שנערך לפרויקט "הצל ליבו של ילד" בעיר לוס אנג'לס שבארצות הברית.

  האות ניתן לה על ידי ד"ר ליאור ששון, מנהל המחלקה לניתוחי לב-חזה ב'וולפסון' והמנתח הראשי בפרויקט "הצל ליבו של ילד", ומוריס קהאן, מייסד אמדוקס ופילנטרופ.

  באותו המעמד הוענק לקהאן תואר כבוד של יו"ר עמותת "הצל ליבו של ילד" העולמי.

   


   

  בפרויקט "הצל ליבו של ילד" הסבירו כי "חיה היא לב ליבו של המערך הרפואי של הפרויקט, מזה שני עשורים.
  היא מפגינה מסירות אין קץ בעבודתה להצלת ילדים חולי לב מרחבי העולם. תשוקתה, נדיבותה והיושרה המקצועית שלה, יוצאות דופן".

  האירוע שהתקיים בלוס אנג'לס, תחת הכותרת "סימפוניה מהלב", הוא השלישי מבין שישה אירועים שיתקיימו ברחבי העולם, בהובלת הזמרת ריטה , אשר מתפקדת בין היתר כשגרירה של רצון טוב של עמותת "הצל לבו של ילד".

  באירוע הופיעו גם מליסה מנצ'סטר , התזמורת הסימפונית היהודית של לוס אנג'לס, נגנית הפסנתר אמלי בייר , ליאל קולט והזמר הפלסטיני עלי פאריס.

   

   

    סרטון מן האירוע המכובד:

   

   

   

   

  "הצל לבו של ילד" היא עמותה בינלאומית, שבסיסה במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, הדואגת לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות.
  מטרתה של עמותת הצל לבו של ילד היא לשפר את איכות הטיפול הרפואי בילדים חולי לב ממדינות מתפתחות הסובלים ממחלות לב וליצור מרכזי טיפול מיומנים במדינות אלו.
  פעילות העמותה מרוכזת סביב המרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון והצוות הרפואי של העמותה מפעיל גם מרפאות לב שבועיות, בארץ ובחו"ל, לאבחון מטופלים ולמעקב רפואי.
  "הצל ליבו של ילד" מפעילה ב'וולפסון' תכניות הכשרה לרופאים ולאחיות ממדינות מתפתחות ומובילה משלחות כירורגיות לימודיות למדינות השותפות בעולם השלישי.
  עד כה, העמותה הצילה יותר מ 4,000 ילדים ממדינות אפריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון והכשירה למעלה מ- 100 אנשי צוות רפואי מדינות אלו.

  בתמונה: אחות חדר הניתוח הראשית ב'וולפסון', חיה מוסרי , מקבל אות על מפעל חיים מידי ד"ר ליאור ששון , מנהל מח' ניתוחי לב חזה, באירוע התרמה שהתקיים בלוס אנג'לס.


  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד