חיפושדלג על חיפוש
  תמונה תמונה 2 3 4
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

   פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

  • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

   פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

  • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

   "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

  • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

   עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

  • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

   ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

  המכון האונקולוגי במרכז הרפואי 'וולפסון' חנך חדר העשרה חדש למטופלים

  המכון האונקולוגי במרכז הרפואי 'וולפסון' חנך חדר העשרה חדש למטופלים (הגדל)


   

  המכון לאונקולוגיה ב'וולפסון'  חנך  חדר העשרה למטופלים


  (בתמונה המצורפת: מימין – האחות האחראית עופרה רביזדה, יו"ר עמותת הידידים בן חור ירושלמי, מנהל המכון לאונקולוגיה ד"ר רונן ברנר, מנהלת ביה"ח ד"ר זהבית זיו-נר (קרדיט צילום: ברק נונא)


   

   

  המכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון' השיק היום חדר העשרה חדש, לשימושי מטופלי המכון.

  מנהל המכון, ד"ר רונן ברנר, ציין כי החדר, שלפני כן שימש כמחסן, שופץ לצורך קיומן של פעילויות המשלימות את הטיפול האונקולגי, ביניהן – העשרה רגשית, טיפולים ברפואה משלימה, פעילויות קבוצתיות וקורסים.


  בן-חור ירושלמי
  , יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי 'וולפסון', הסביר כי עמותת הידידים יזמה ודחפה את הפרויקט, ביחד עם צוות המכון, בעוד חנה גוכשטט, מנכ"לית עמותת הידידים,רתמה את התורמים ואת בני משפחתה לצורך השלמתו.

  כך, בין היתר, בתה של גוכשטט – סמדר דמי – שימשה כמעצבת הפנים בפרויקט, בהתנדבות.


  גדי דוידויץ
  , המהנדס הראשי של המרכז הרפואי, ציין כי "הושקעו בחדר הזה מיטב המערכות. שמנו דגש על נושא העיצוב, וממנו עברנו אחורה - אל התשתיות.
  כך למשל, התקרה בחדר היא דקורטיבית מצד אחד, ומאידך הוקמה במיוחד למניעת הדהוד. הוצבה בחדר גם תאורה מתקדמת, חוסכת חשמל ולא מחממת".


  מנהל המכון לאונקולוגיה, ד"ר ברנר, וביחד עמו האחות האחראית במכון, עופרה רביזדה, ציינו כי "זוהי בדיוק האווירה שנרצה לאמץ עבור כלל המכון, כדי שמטופלינו יחושו את הכבוד שאנו, צוות המכון, רוחשים להם".

  ד"ר ברנר הוסיף ואמר כי בכוונתו להוביל מהלך של שיפוץ כללי במכון לאונקולוגיה.

   

  א.ח. - אזור חופשי - פייסבוקדלג על א.ח. - אזור חופשי - פייסבוק
  עבור לתוכן העמוד