חיפושדלג על חיפוש

שבחים ליחידת האבטחה

21/06/2009

"יחידת האבטחה בביה"ח וולפסון מנוהלת בהתאם להנחיות והנהלים, ראוי לציין את ההיערכות ואת רמת התיאום בין כלל מערכי האבטחה. רמת השת"פ בין יחידות האבטחה ליחידות משטרת מרחב איילון, ראויה לחיקוי בכל המתקנים המונחים ולדעתי מהווה מודל לחיקוי" – כך סיכם סנ"ץ שרעבי את הדו"ח שלו במסגרת תוכנית ביקורות שנתית, לבדיקת המוכנות המבצעית של המתקנים המונחים (כל מוסדות הציבור בארץ שעובדים תחת הנחיות של המשטרה והשב"כ). 

ראובן קרן – מנהל אגף בכיר ביטחון במשרד הבריאות, שהביא דו"ח זה לידיעת ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", הוסיף: "אין ספק שהשקעה רבה ומתמשכת של הממונה על הבטחון וסגנו ב"וולפסון", הביאו לרמה כה גבוהה של מוכנות וכשירות. יישר כח לכל העוסקים במלאכה ואין ספק שאתם מהווים דוגמא לעשייה ברוכה ומקצועית". 

ד"ר ברלוביץ עמד על חשיבות מערך הביטחון ב"וולפסון", והודה לניר כץ – הממונה על הביטחון ולסגנו דגן אקוע, על השקעתם הרבה ועבודתם המצויינת, שהפכה למודל לחיקוי. ד"ר ברלוביץ ציין כי באחריותם הפעלה של חברת אבטחה שמאבטחיה עברו הכשרה של משרד הבריאות, והפעלה של מתנדבים של המשטרה בבסיס "וולפסון", כשהם דואגים לביטחון השוטף בביה"ח ולמניעת אלימות כנגד הסגל הרפואי. ד"ר ברלוביץ הוסיף: "בעבודתם המסורה הם מצליחים להקנות שקט הן למטופלים ובני משפחותיהם והן לצוות העובדים, ובכך תורמים רבות לניהול התקין של חיי ביה"ח".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד