חיפושדלג על חיפוש

פרס ע"ש פרופ' קישון ז"ל

21/06/2009

פרופ' יחזקאל קישון זפרסים לעובדים מצטיינים של המרכז הרפואי "וולפסון", ע"ש פרופ' יחזקאל קישון ז"ל – מייסדו ומנהלו הראשון של מכון הלב בביה"ח, חולקו בטקס מרגש שהתקיים ב"וולפסון" במעמד משפחתו שתרמה את הפרסים. הטקס התקיים במסגרת פגישת הסגל של מכון הלב, שבו הוצגו נושאים חדשניים בעבודת הצוות הרפואי. 

ד"ר זהבית זיו-נר– סגנית מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" שהכירה את פרופ' קישון בראשית דרכה כרופאה צעירה, "שהיה מפקדי ומורי" כדבריה, אמרה מלים חמות על אנושיותו, טוב לבו, יושרו והידע הרב שלו. ד"ר זיו-נר בירכה את העובדים המצטיינים שזכו בפרס. 

ד"ר עתידה זוסר– גימלאית ביה"ח, לשעבר מנהלת מחלקה פנימית א', ששימשה כיו"ר ועדת הפרס, סיפרה שהיא זוכרת עדיין את פרופ' קישון שהגיע  מבי"ח תל השומר והקים את מכון הלב ב"וולפסון", כשהוא היה הרופא היחיד בו. ד"ר זוסר שמחה לראות כיצד המכון הלך וגדל והתפתח לתפארת "עד שהפך לאימפריה קרדיולוגית". היא ציינה את מסירותו האינסופית של  פרופ' קישון לציבור המטופלים, את סבלנותו ויחסו החברי, ואישיותו יוצאת הדופן.  

באשר לפרסים – ד"ר זוסר מסרה כי הועדה בראשותה, שבה השתתפו ד"ר זהבית זיו-נר וגב' מרים קישון, קיבלה 110 המלצות על 44 מועמדים. הם שמחו להיווכח כי ב"וולפסון" יש כל כך הרבה עובדים טובים ומסורים, מה שהיקשה על הבחירה.  

בפרס הראשון זכתה גב' יוסטינה ברודסקי – עובדת בית המרקחת, על רמה מקצועית ומחוייבות במגוון תפקידים, מסירות בלתי מתפשרת ויחסים טובים עם צוות בית המרקחת וגורמים בביה"ח ומחוצה לו, על ביצוע עבודות ביעילות תוך חסכון לביה"ח. 

בפרס השני זכו שניים: ד"ר אלכסנדר ציביאן – מנהל שירות אורולוגיה לפרוסקופית במחלקה האורולוגית, על עבודתו המסורה ומיומנותו בניתוחים לפרוסקופיים במערכת השתן. מן המצטיינים בארץ בתחום, ובזכותו המחלקה האורולוגית ב"וולפסון" מהמובילות בארץ בתחום האונקולוגיה האורולוגית הלפרוסקופית.

גב' יעל אושר – אחות אחראית של המחלקה לטיפול מיוחד ביילוד – פגייה, על כך שבמשך שנות עבודתה הביאה את הסיעוד ביחידה לטיפול מיוחד ביילוד, לרמות גבוהות הזוכות להכרה ארצית, ועל מצויינות ואיכות ללא פשרות. 

גב' מרים קישון אמרה שבכל שנה הטקס מאד משמעותי עבורה ועבור משפחתה. אחד הדברים שפרופ' קישון ז"ל הקפיד עליהם היתה מסירותו לעבודה, לעובדים ולשיתוף הפעולה עם כל מחלקות ביה"ח. היא בירכה את הזוכים בפרסים וציינה כי אלה שנבחרו ראויים לפרס מכל הלב. 

פרופ' יוסף רוזנמן– מנהל מכון הלב ב"וולפסון" אמר שלכבוד לו לקיים את הטקס במסגרת פגישת סגל המכון, כי פרופ' קישון נתן את הבסיס לכל הפעילות שלהם ולהישגיהם, ואנשי מכון הלב שמחים להיות שותפים למצויינות בביה"ח, שמתבטאת כאן בחלוקת הפרסים לעובדים מצטיינים מכל הסקטורים בביה"ח.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד