חיפושדלג על חיפוש

הענקת עיטור לד"ר ז'ק אשרוב

עיטור של הועד האולימפי העולמי הוענק לד"ר ז'ק אשרוב מנהל המיון במרכז הרפואי "וולפסון", על עשור של עשייה במלחמה לספורט נקי מסמים
26/07/2009
ד"ר ז'ק אשרוב ולימור לבנת - שרת התרבות והספור (הגדל)

ד"ר ז'ק אשרוב – מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי "וולפסון", יו"ר הועדה למניעת אימרוץ (חומרים אסורים) בועד האולימפי הישראלי, וחבר במספר ועדות של הועד האולימפי האירופי והעולמי - זכה בעיטור מטעם הועד האולימפי העולמי, על עשר שנים של עשייה רבה במלחמה נגד שימוש בסמים ובשיטות האסורים בספורט. העיטור הוענק לד"ר אשרוב ע"י לימור לבנת - שרת התרבות והספורט, וח"כ זבולון אורלב - יו"ר ועדת החינוך והתרבות, במסגרת קבלת פנים חגיגית לראשי המשלחות למכבייה.
ד"ר אשרוב אמר: "אני גאה על קבלת העיטור, שניתן כאות הוקרה על העבודה הטובה והמסירות הרבה המושקעת ע"י כל חברי הועדה במשך עשור". ד"ר אשרוב הסביר שבועדה בראשותו מאמינים כי הם שליחי הספורטאים ה"נקיים", כדי לאפשר להם תחרות הוגנת וספורט נקי והוסיף: " הספורטאי הטוב באמת הוא שצריך לנצח ואין לאפשר לכימיה לעמוד על דוכן המנצחים".

לדברי ד"ר אשרוב עיקר הפעילות של הועדות הללו היא בחינוך, הסברה ומניעה. פרסום העונשים הנגזרים על ספורטאים שחטאו בלקיחת חומרים מסוכנים, כשפסקי הדין של ועדות המשמעת מביאים לעתים אפילו עד לכדי סיום הקריירה של ספורטאי - יש בכך הרתעה ומניעה.

לימור לבנת - שרת התרבות והספורט, כשמאחוריהם ח"כ זבולון אורלב - יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, וסם אולפינר - סגן יו"ר הועד האולימפי הישראלי. צילם: רפי בן עזרא.

בתצלום נראים ד"ר ז'ק אשרוב מחזיק את פסלון העיטור ולידו לימור לבנת - שרת התרבות והספורט, כשמאחוריהם ח"כ זבולון אורלב - יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, וסם אולפינר - סגן יו"ר הועד האולימפי הישראלי. צילם: רפי בן עזרא

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד