חיפושדלג על חיפוש

יו"ר חדש לעמותת הידידים

25/01/2010
בן חור ירושלמי

בן חור ירושלמי נבחר פה אחד כיו"ר החדש של עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון", בישיבת הנהלת העמותה שהתקיימה לאחרונה, והוא מחליף את אלי בארי שכיהן בתפקיד בהצלחה רבה בשלוש השנים האחרונות. 

בן חור ירושלמי (46) תושב חולון, פרסומאי ומעצב, מכהן כמנכ"ל בחברת "פרסום המערכת" שבבעלותו. הוא מרבה בפעילות התנדבותית בכלל ובסיוע ל"וולפסון" בפרט: לעמותת הידידים ירושלמי מסייע מזה 26 שנה (!), בשנים הראשונות בסיוע חיצוני ע"י ארגון אירועי התרמה, ומזה כ- 15 שנה כחבר הועד המנהל של עמותת ידידי "וולפסון". בנוסף היה פעיל בארגוני התנדבות שונים, ביניהם: אקי"ם, איל"ן, האגודה למען החייל בת ים. 

עם כניסתו לתפקיד הודה ירושלמי למנהלת עמותת הידידים - חנה גוכשטט, והבטיח להצעיד את העמותה, עם חבריה הנאמנים, אל עבר המטרות העיקריות למענן העמותה פועלת: רכישת ציוד רפואי מתקדם ושיפור רווחת החולים הבאים בשערי המרכז הרפואי "וולפסון". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על הבחירה ואמר שבן חור ירושלמי תמיד הרשים אותו במסירותו הרבה ובדבקותו במטרה, ומאמין שרצונו העז של ירושלמי לסייע לביה"ח יעמוד תמיד לנגד עיניו. ד"ר ברלוביץ איחל לו הצלחה והוסיף: "אני בטוח שפעילותו כיו"ר עמותת הידידים תהיה לטובת כל מי שנזקקים לשירותי ביה"ח - תושבי האזור כולו, וכן תושבים מכל הארץ, שמגיעים כדי להסתייע בטיפולים הייחודיים של "וולפסון". מהצלחתו של ירושלמי בתפקיד ייהנו כולם". 

ד"ר ברלוביץ ביקש להודות לאלי בארי עם סיום תפקידו, על תרומתו הרבה ופעילותו הבלתי נלאית למען "וולפסון", כשהוא מעמיד לרשות ביה"ח את קשריו הענפים, זמנו ומרצו. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הוא בטוח שאלי בארי ימשיך לתמוך ולסייע ככל יכולתו לביה"ח כחבר מן המניין בעמותת הידידים.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד