חיפושדלג על חיפוש

מלגת גאון

3/02/2010
מלגת גאון

יהורם גאון ואחיינו משה גאון – יו"ר גאון אחזקות, התארחו אצל מנהל ביה"ח "וולפסון" – ד"ר יצחק ברלוביץ ומנכ"ל עמותת הידידים - חנה גוכשטט, כשבאו לתרום בשם משפחת גאון, מלגת מחקר לזכרו של בני גאון ז"ל. 

מדובר במחקרו של ד"ר אברהם קלפפיש מהמחלקה ההמטולוגית ב"וולפסון" בניהולו של פרופ' אליעזר רחמילביץ, על שיטת טיפול חדישה שמטרתה להאריך את חייהם של חולי לוקמיה לימפתית כרונית - CLL (המחלה ממנה סבל בני ז"ל) שאינם מגיבים לטיפול המקובל. 

מי שעשה את "השידוך" בין משפחת גאון לביה"ח "וולפסון" הוא פרופ' רחמילביץ, שסיפר במפגש שהיה בן כיתתו של בני בתיכון שליד האוניברסיטה בירושלים "אני זוכר שישבתי ספסל לפניו וכל השנים שמרנו על קשר חברתי ורפואי", והוא גם מכר ותיק של יהורם, שהתרגש יחד עם משה מכך שהתרומה תוכל לעזור לחולים קשים. 

חנה גוכשטט גילתה למשפחה כי היה קשר קודם בין בני גאון לביה"ח "וולפסון", כאשר כיהן כחבר בנשיאות הכבוד של עמותת ידידי "וולפסון".

בצלום משמאל לימין:יהורם גאון, חנה גוכשטט - מנכ"ל עמותת הידידים של "וולפסון", משה גאון - יו"ר גאון אחזקות, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון", פרופ' אליעזר רחמילביץ - מנהל המחלקה ההמטולוגית, ד"ר אברהם קלפפיש -מהמחלקה ההמטולוגית ומקבל מלגת המחקר. 
צילם: ברק נונא.                                                                     

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד