חיפושדלג על חיפוש

ביקור השר פלד

8/02/2010
ביקור השר פלד

עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון"  והנהלתו, אירחו בסוף השבוע את השר יוסי פלד ואת הקבלן החולוני אריה נתנאל, חברו של פלד וידיד נאמן של עמותת הידידים. 

מזה זמן מה פועלת עמותת הידידים בקרב חברי כנסת, שרים, אנשי ציבור, כדי להביא למודעות קובעי המדיניות את נושא ביה"ח "וולפסון" – הישגיו היפים לצד הצורך  הדחוף בתקציבים לציוד ותשתיות שנגרעו מתקציבו במהלך השנים האחרונות. 

השר ערך סיור מרגש באגף הילדים, התרשם מהפעילות המיוחדת ורבת ההיקף שמתבצעת באגף למרות התנאים הפיזיים הבלתי הולמים ותנאי העבודה הקשים של הסגל המסור. במהלך הסיור נפגש השר גם עם הילד וודלי מהאיטי מוכת האסון שהובא ל"וולפסון" לניתוח לב, באמצעות עמותת הצל לבו של ילד. 

לסיכום הביקור הביע השר פלד את נכונותו לסייע ל"וולפסון" בכל דרך אפשרית, ואריה נתנאל הבטיח לארגן פעילות פילנטרופית בקרב אנשי עסקים וקבלני בנין שפעילים בקהילה אותה משרת ביה"ח. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על היוזמה של אריה נתנאל ועמותת הידידים והודה לשר יוסי פלד על ביקורו ועל המלים החמות שהשמיע. ד"ר ברלוביץ הביע  את תקוותו שהשר ישמש שגריר של רצון טוב של "וולפסון" בקרב מקבלי ההחלטות במדינה.

בתמונה משמאל לימין: חנה גוכשטט - מנכ"ל עמותת הידידים, השר יוסי פלד, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון", אלי בארי - חבר עמותת הידידים והיו"ר היוצא. צילם: ברק נונא                                                                            

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד