חיפושדלג על חיפוש

אין טוב ממראה עיניים - חידושים וטכנולוגיות ברפואת עיניים

14/02/2010

אין טוב ממראה עיניים - חידושים וטכנולוגיות ברפואת עיניים יהיה נושא ערב ראיונות עם מומחים מ"וולפסון", בהנחיית העיתונאי איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 2.3.10, בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת ים. הכניסה חופשית. ישתתפו: 

* ד"ר טלי רוק – סגנית מנהלת מחלקת עיניים ב"וולפסון", תדבר על מחלה ניוונית של מרכז הראייה – טיפולים חדשניים והזרקות תוך-עיניות של חומרים המשפיעים על עצירת המחלה, ושיפור במצבים של פגיעה במרכז הראייה עקב סוכרת.

* ד"ר לילי נווה –  מנהלת שירות הגלאוקומה ב"וולפסון", תסביר מהי גלאוקומה, מי בסכנה לחלות בכך, מהם הטיפולים העכשוויים ואלה הצפויים בעתיד.

* ד"ר חגי אביזמר – מנהל שירות הקרנית ב"וולפסון", ידבר על השתלות קרנית, בעיקר החדשות, שהן השתלות חלקיות ובהן מחליפים רק את השכבה הפגועה.

* ד"ר מיכאל פאול – מנהל השירות למחלות וניתוחי עפעפיים, ארובת העין ודרכי הדמעות ושירות לנוירו-אופטלמולוגיה, ידבר על בעיות וניתוחי עפעפיים רפואיים וקוסמטיים עקב שינויי הגיל כגון: צניחת עפעפיים, עפעף הפונה פנימה או החוצה, צלקות, גידולים, דלקות ועוד, יסביר את ההבדל בין ניתוח להרמת עפעפיים לקיצור עפעפיים ועוד.  

המראיין- העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי,  וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות באופן ישיר, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון"אמר שבעיות ומחלות עיניים הן מהנפוצות ביותר, בעיקר בגיל המבוגר, כשמודעות וטיפול בזמן יכולים למנוע התפתחות מחלות קשות. בערב הריאיונות יכול הציבור הרחב ללמוד ולשאול את המומחים על הנושאים הנפוצים ביותר בתחום העיניים, והוסיף כי הוא מזמין את הציבור לערב זה כי הרי "אין טוב ממראה עיניים".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד