חיפושדלג על חיפוש

מנהל חדש בניתוחי חזה

10/03/2010
מנהל חדש בניתוחי חזה

ד"ר מיכאל פפיאשוילי (37) זכה במכרז לניהול יחידת ניתוחי חזה במחלקה לניתוחי לב וחזה בניהולו של ד"ר ליאור ששון, במרכז הרפואי "וולפסון". 

בתפקידו האחרון, בשנים 2007-2010 עבד ד"ר פפיאשוילי כמומחה לניתוחי חזה בביה"ח אסף הרופא, ובשנת 2008 השתלם בארה"ב בביה"ח "סידר סיני" בלוס אנג'לס, אצל מנתח חזה בעל שם עולמי – פרופ' רוברט מק'קנה. 

לד"ר פפיאשוילי ניסיון רחב בתחום של אבחון וטיפול פולשני ולא פולשני (טוראקוסקופי) של סרטן ריאות לסוגיו, גידולים בבית החזה, מחלות ושט ודופן בית החזה, שחפת, מחלות שפירות של הריאות ועוד. 

ד"ר ליאור ששון – מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה ב"וולפסון" בירך על המינוי ואמר כי ד"ר פפיאשוילי מביא עמו ניסיון ומיומנויות חיוניות, שמאפשרות למחלקה להציע אפשרויות ניתוחיות חדישות, שיקצרו את זמן האישפוז של המטופלים ויאפשר את חזרתם המהירה יותר לתפקוד.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי הוא שמח שבימים אלה בהם מדברים בארץ על מחסור במנתחים, הצליחו ב"וולפסון" לגייס מנתח מיומן ומנוסה לתחום חיוני של ניתוחי חזה, ובכך לשפר את השירות לתושבי האזור.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד