חיפושדלג על חיפוש

סדנא לירידה במשקל לילדים

14/03/2010
ד"ר חוליו ויינשטיין

האנושות התאפיינה בכך שתוחלת החיים הלכה והתארכה עד ימינו אלה, אך תוחלת החיים של הדור הבא צפויה דווקא להתקצר עקב התחלואה הנלווית להשמנת יתר, וזאת למרות הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות. כך אמר ד"ר חוליו ויינשטיין – מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי "וולפסון", שפותחת סדנא לירידה במשקל לילדים ובני נוער לאחר חג הפסח, ביום שני 12.4.10.
ד"ר ויינשטיין הוסיף שאין תחליף לשמירה על משקל תקין ואורח חיים בריא כבר מגיל צעיר, כדי ליהנות מבריאות טובה ואריכות ימים.
 
הסדנא המיועדת לבני 8 - 14 תתקיים פעמיים בשבוע אחה"צ, ותימשך עד סוף חודש יולי. 
בתוכנית:

  • פעילות גופנית עם מאמנת הכושר - סיגל יוסף המתמחה בילדים, כאשר האימון מותאם במיוחד לילדים ולמתבגרים עם עודף משקל, שבד"כ מתרחקים מכל פעילות גופנית. מאמנת הכושר תחלק כל שבוע מדליות על הצטיינות לילדים שיפגינו בסדנא מאמצים ומילוי כל ההוראות באופן נמרץ, כדי להגביר את המוטיבציה שלהם לפעילות גופנית.
  • פגישה עם דיאטנית מוסמכת לילדים - נעמי מור, שתלמד את עקרונות התזונה הנכונה ותדריך לשינוי הרגלי אכילה, הכנת ארוחות בריאות, למידת קריאת תוויות מזון, התמודדות עם אכילה במסיבות, מסעדות, בימי הולדת.
  • פגישה עם הפסיכולוגית ילדים - אסתר מימון, מומחית לטיפול באמנות, שתחזק את ביטחונם העצמי ותאפשר לילדים לבטא את רגשותיהם, באמצעות שיחות ופעילות אמנותית מהנה ויצירתית כמו ציור ופיסול.

ההורים יוזמנו לשיחות אישיות וקבוצתיות.
במסגרת הסדנא יבוצעו בדיקות דם, מעקב משקל, מדידת אחוזי שומן והיקפים.
הילדים ייבדקו ע"י ד"ר זוהר לנדאו - אנדוקרינולוגית ילדים כדי לשלול מחלות רקע.
 
נעמי מור - מרכזת הסדנא אמרה כי הוחלט לפתוח את הסדנא מיד לאחר חג הפסח, שהוא אמנם חג שמח אך גם משמין, כדי לסייע לילדים ולבני הנוער לרדת במשקל, לטובת בריאותם ולקראת הקיץ המתקרב.

להרשמה ומידע נוסף ניתן לפנות לדיאטנית נעמי מור 050-6368369

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד