חיפושדלג על חיפוש

פרופסורה לד"ר סרור

פרופ' פרנסיס סרור

ד"ר פרנסיס סרור – מנהל המחלקה לכירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון", הועלה לדרגת פרופסור-חבר בכירורגיה, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

פרופ' סרור אמר כי הדרגה המכובדת לה זכה היא תוצאה של פעילות אקדמית (יש לו מעל ל- 70 פרסומים מדעיים) ופעילות טיפולית, הן שלו אישית והן של צוות המחלקה. פרופ' סרור הוסיף כי מחלקתו מעורבת גם בהדרכת סטודנטים לרפואה שמשתתפים בביקורי רופאים, בבדיקות במיון, מתבוננים בניתוחים ועוד.

פרופ' סרור חבר האיגודים הישראלים לכירורגיה, כירוגיה ילדים וכירורגיה אנדוסקופית, וכן חבר האגודה האירופית לכירורגיה אנדוסקופית. בנוסף, פרופ' סרור הוא מוהל מוסמך.  

המחלקה לכירורגיה ילדים מרכזת את הטיפול בילדים בגילאי 0-18 בתחומים של ניתוחי ילדים הן דחופים והן מתוכננים. במחלקה מבצעים בהצלחה ניתוחים מורכבים וקשים כגון: ניתוחי חזה וניתוחי מומים בבטן, לצד ניתוחים שגרתיים כגון: כריתת תוספתן וכריתת כיס המרה, ניתוחים של מערכת העיכול ובקע מפשעתי, וכן טיפולים בכוויות, במחלות דלקתיות שונות ועוד. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" בירך את פרופ' סרור ואמר כי הוא שמח שלצד הפעילות האינטנסיבית והחשובה של ניתוחי ילדים ובני נוער המתבצעת במחלקה, פרופ' סרור מצליח גם לעסוק בפעילות מדעית ולפרסם מחקרים בכתבי עת מקצועיים בינלאומיים, שתורמים לידע הרפואי בתחום ולהעלאת קרנה של המחלקה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד