חיפושדלג על חיפוש

רוטרי יפו למען הפגייה

22/03/2010
רוטרי יפו למען הפגייה

ביחידה לטיפול מיוחד ביילוד (הפגייה) של המרכז הרפואי "וולפסון", התקבלה תרומה חשובה ומחממת לב: אברהם גייר – נשיא המועדון היהודי-ערבי רוטרי יפו ומוחמד מנצור (אבו חסן) חבר המועדון וחבר עמותת ידידי ביה"ח "וולפסון", הביאו באופן אישי מבחר ספרים העוסקים בתחום הטיפול בפג, תרומת מועדון רוטרי יפו ותרומתו האישית של מר מנצור, המיועדים ל"חדר הורי פגים" ביחידה. 

יעל אושר – אחות אחראית היחידה וצילה וידברג – העובדת הסוציאלית, ערכו לאורחים סיור והבהירו ש"חדר הורי פגים" שהוקם ורוהט ביוזמת ההורים, מיועד עבורם לשאיבת חלב ולמנוחה, בשעות הרבות בהן הם שוהים ליד התינוקות שלהם, וכעת יוכלו להרחיב את הידע וההבנה בנושא הטיפול בפגים. 

וידברג הסבירה כי אין מכינים זוגות בהריון לאפשרות של לידת פג, וכשזה קורה - רבים מופתעים וחלקם נכנסים ממש להלם וחווים חוסר אונים, חוסר וודאות וחוסר שליטה. לכן חשוב שיעמדו לרשותם ספרים עם מידע מפורט ועדכני בנושא הפגות, כאשר הידע הזה מאפשר להורים שליטה במצב. 

"כל הכבוד לצוות המחלקה על הטיפול המסור וההישגים - שיבורכו" אמרו מר גייר ומר מנצור בתום הסיור במחלקה, שבמהלכו גילו עניין רב והתרגשו מאד. הם הבטיחו כי בכוונתם להמשיך את מעורבותם עם הפגייה של "וולפסון": מתוכנן סיור של חברי מועדון רוטרי יפו, ופגישה עם הורי פגים, כדי לבחון יחד את הצרכים ודרכי העזרה לפגייה. 

חנה גוכשטט – מנכ"ל עמותת הידידים של "וולפסון", הסבירה כי פרוייקט זה הוא במסגרת פעילות עמותת הידידים לקירוב הקהילה לביה"ח והגברת עזרתה, כדי לאפשר לביה"ח להרחיב את השירותים שהוא מציע לרווחת הקהילה.

בתצלום משמאל לימין:אברהם גייר - נשיא מועדון רוטרי יפו, יעל אושר - אחות אחראית היחידה לטיפול מיוחד ביילוד, צילה וידברג - העובדת הסוציאלית של היחידה, מוחמד מנצור - חבר מועדון רוטרי יפו וחבר עמותת הידידים של "וולפסון".צילמה: חנה גוכשטט

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד