חיפושדלג על חיפוש

פרופסורה לד"ר אריה לוין

פרופ' אריה לוין

ד"ר אריה לוין (52) – מנהל היחידה לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים במרכז הרפואי "וולפסון", הועלה לדרגת פרופסור-חבר בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

פרופ' לוין הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום של מחלות מעי דלקתיות והפרעות אכילה בתינוקות וילדים. הוא מוביל מספר מחקרים בינלאומיים בתחום מחלות המעי הדלקתיות בילדים, ביניהם תכנן ומנהל מחקר רב-מרכזי עם 17 מרכזים רפואיים מאירופה וישראל (המחקר הגדול ביותר מסוגו בעולם), על מחלת קרוהן בילדים. 

פרופ' לוין חבר בועדות בינלאומיות רבות וביניהן: יו"ר משותף של הועדה הבינלאומית להגדרה ואיפיון של מחלות מעי דלקתיות (IBD) והשלכותיהן, ומיועדת הן למבוגרים והן לילדים.

היחידה  לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים ב"וולפסון", מהווה כיום מרכז מוביל לאבחון וטיפול בשלל הפרעות במערכת העיכול והכבד, שגשוג, תזונה ובליעה. ילדים מכל הארץ ומחו"ל מגיעים כיום למרפאה בגלל מקצועיותה בטיפול רב-תחומי בבעיות גדילה בילדים ותינוקות, קשיי אכילה והאכלה, בעיות בליעה או הפרעות בתפקוד מערכת העיכול.  צוות היחידה מקיים קשר הדוק עם מרפאות בינלאומיות באירופה ובארצות הברית, מתוך מטרה לתת את הטיפול המתקדם ביותר לתינוק, לילד ולמתבגר.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי הוא מברך את פרופ' לוין על קבלת הפרופסורה שמהווה הכרה בפעילות המחקרית והמקצועית שלו, והוא שמח כי היחידה לגסטרו-אנטרולוגיה ותזונת ילדים היא עוד מרכז של מצויינות בביה"ח, המשרת את ילדי האזור והארץ כולה.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד