חיפושדלג על חיפוש

פרופסורה לד"ר אריה לוין

פרופ' אריה לוין

ד"ר אריה לוין (52) – מנהל היחידה לגסטרואנטרולוגיה ותזונה בילדים במרכז הרפואי "וולפסון", הועלה לדרגת פרופסור-חבר בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

פרופ' לוין הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום של מחלות מעי דלקתיות והפרעות אכילה בתינוקות וילדים. הוא מוביל מספר מחקרים בינלאומיים בתחום מחלות המעי הדלקתיות בילדים, ביניהם תכנן ומנהל מחקר רב-מרכזי עם 17 מרכזים רפואיים מאירופה וישראל (המחקר הגדול ביותר מסוגו בעולם), על מחלת קרוהן בילדים. 

פרופ' לוין חבר בועדות בינלאומיות רבות וביניהן: יו"ר משותף של הועדה הבינלאומית להגדרה ואיפיון של מחלות מעי דלקתיות (IBD) והשלכותיהן, ומיועדת הן למבוגרים והן לילדים.

היחידה  לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים ב"וולפסון", מהווה כיום מרכז מוביל לאבחון וטיפול בשלל הפרעות במערכת העיכול והכבד, שגשוג, תזונה ובליעה. ילדים מכל הארץ ומחו"ל מגיעים כיום למרפאה בגלל מקצועיותה בטיפול רב-תחומי בבעיות גדילה בילדים ותינוקות, קשיי אכילה והאכלה, בעיות בליעה או הפרעות בתפקוד מערכת העיכול.  צוות היחידה מקיים קשר הדוק עם מרפאות בינלאומיות באירופה ובארצות הברית, מתוך מטרה לתת את הטיפול המתקדם ביותר לתינוק, לילד ולמתבגר.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר כי הוא מברך את פרופ' לוין על קבלת הפרופסורה שמהווה הכרה בפעילות המחקרית והמקצועית שלו, והוא שמח כי היחידה לגסטרו-אנטרולוגיה ותזונת ילדים היא עוד מרכז של מצויינות בביה"ח, המשרת את ילדי האזור והארץ כולה.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד