חיפושדלג על חיפוש

הפגייה בפרק

1/06/2010
הפגייה בפרק

אירוע מרגש בחסות ראש העיר חולון מר מוטי ששון  התרכש בפארק פרס  בחולון, בו נפגשו מאות ילדים שנולדו פגים  בבית החולים וולפסון. באירוע נכחו ראש העיר של חולון מר מוטי ששון ומנהל  בית החולים וולפסון ד"ר יצחק ברלוביץ שאמר שלראות את הילדים משחקים, מלקקים גלידה ובעיקר שמחים זה אושר גדול לכולם. 

אושר יעל - אחות אחראית של הפגייה לא הפסיקה להתרגש  כי היא זאות שראתה אותם במשקל  חמש  מאות  גרם באינקובטור  והיום  בני חמש- שש ואפילו כאלו שחוגגים  בני מצווה. 

ד"ר דוד  קוהלת - מנהל הפגייה - גם הוא היה מאוד מרוגש  ואמר  "לא יאומן עד כמה זה מרגש לראות  שלישיות  שנולדו ביחד במשקל שלושה קילו וחצי והיום הם ילדים בני שבע מקסימים ומאושרים". 

ראש  העיר של חולון טעם וליקק בהנאה  מהגלידה והיה נרגש גם הוא: "כיף  לחזור  לילדות".

הורים לפגים שנולדו בוולפסון התאגדו והקימו פורום הורי פגים. יו"ר הפורום  רוני אהרוני אמר: "אנחנו נמשיך  לעשות למען הפגיה בבית החולים וולפסון. אני זוכר כשביתי לורן נולדה לפני חמש  שנים החזקתי אותה  בתוך כף ידי בלבד - זה  היה גודלה - והיום היא ילדה  מדהימה  בת  חמש ומלאת שמחת חיים".

בתמונה: ילדים שנולדו פגים ב"וולפסון" בפרק פרס.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד