חיפושדלג על חיפוש

מחבקות את התינוקות

7/11/2010

31 מתנדבות התכנסו במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון לאירוע שנערך לאות הוקרה לפעילותן.

המתנדבות, חלקן אמהות לילדים בגיל בית הספר ולחלקן יש כבר נינים ,מקדישות מזמנן וממרצן ומסייעות בעבודה השוטפת במחלקת הילודים והטיפול המיוחד בבית החולים.

את האירוע ארגנו האחות האחראית במחלקת הילודים, אתי אלעזר,ואוולין כהן אחות בכירה במחלקה.

אלעזר שעובדת בבית החולים כבר 31 שנה, מסבירה :" אני עושה ארוע למתנדבות כל שנה כדי להודות להן על שהן טורחות ועוזרות לנו במהלך כל השנה. מדובר במתנדבות יקרות לנו מאד, שרובן עובדות, וביום החופשי שלהן באות אלינו ,מחתלות ומאכילות את הילדים ,ועוזרות ליולדות. יש לנו מתנדבת בפנסיה שנעזרת במקל. היא עובדת בישיבה ,מתייקת ניירות, עונה לטלפונים ומסכמת מסמכים."

אתם מחפשים מתנדבים? 

"תמיד טוב שיש עוד.כל מי שבאה להתנדב מביאה עוד חברות"

בית החולים ישמח לקלוט מתנדבים נוספים בכל המחלקות ,ניתן לפנות ליעל בטל: 5028331

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד