חיפושדלג על חיפוש

שחקני "האוס" בוולפסון

11/05/2011
שחקני "האוס" בוולפסון

צוות של סדרת הטלוויזיה האמריקאית הפופולארית "HOUSE"הגיע היום לביקור במרכז הרפואי וולפסון בחולון.   בין המבקרים, מפיק ויוצר הסדרה דיוויד שור והשחקנים ליסה אדלשטיין, עומר אפס, ג'ס ספנסר ואמבר טמבלין. 

במסגרת ביקורם בישראל, צוות הסדרה HOUSE נפגש עם ילדים חולי לב מהרשות הפלסטינית, עיראק, זנזיבר, גאנה, אנגולה ואינדונזיה. הילדים, ממדינות שאין להן אפשרות להעניק טיפול רפואי בתחום ניתוחי לב, הוטסו לישראל על ידי עמותת "הצל לבו של ילד" כדי לעבור ניתוחי לב מצילי חיים במרכז הרפואי וולפסון. העמותה מטיסה מדי שנה כ- 200 ילדים חולי לב ומביאה אותם למרכז הרפואי וולפסון, לקבלת טיפול על ידי הצוות הרפואי המקצועי.

מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר יצחק ברלוביץ': "מדי שנה, צוות המרכז הרפואי וולפסון מנתח כמאתיים ילדים מכל רחבי העולם. ילדים שלולא הטיפול המסור כאן בוולפסון, לצערי לא היו מצליחים לשרוד. עד עתה, נותחו בליבם בוולפסון למעלה מ-2500 ילדים מ-43 מדינות שונות, והצוות הרפואי שלנו ממשיך לעבוד בדבקות, באחריות ובאהבה".

מנהל עמותת "הצל ליבו של ילד", סיימון פישר: "ביקור צוות הסדרה HOUSEמתרחש בזמן משמעותי עבורינו, מאחר והקיץ עמותת 'הצל ליבו של ילד' יוצאת למסע בהר הקלימנג'רו שמטרתו להדגיש את פעילותה האוניברסאלית של העמותה, המנתחת ילדים ללא הבדלי גזע או לאום. במסגרת הטיפוס – לזכרו של ד"ר עמי כהן ז"ל, מייסד העמותה, נגייס תרומות לצורך ניתוחם של מאה ילדים נוספים ברחבי אפריקה. זאת ועוד, העמותה משתתפת בוועדות ארגונים בינלאומיים, אשר תדון בקרוב בקשתה לקבל מעמד של יועץ מטען האו"ם".

בנוסף להבאת הילדים לניתוחי לב מצילי חיים בישראל העמותה גם מביאה רופאים ואחיות ממדינות מתפתחות להכשרה רפואית במרכז הרפואי וולפסון וגם שולחת משלחות רפואיות למדינות אלה, במטרה ללמד את הצוותים המקומיים, לערוך בדיקות רפואיות לילדים ואף לנתח אותם.

צוות השחקנים של HOUSEפגש היום את הילדים המאושפזים במרכז הרפואי וולפסון וביקר בבית הילדים של העמותה באזור, שם מתגוררים ילדים המחלימים מניתוחים שהסתיימו בהצלחה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד