חיפושדלג על חיפוש

שירות אינטרנט אלחוטי בוולפסון

20/12/2011
שירות אינטרנט אלחוטי בוולפסון

המרכז הרפואי 'וולפסון' ממשיך לפעול על מנת לשפר את השירות המוענק לכחצי מיליון התושבים בשטחו, למטופלים מכל הארץ ולמשפחותיהם, ומשיק שירות חדש; Wolfson-Free. המדובר שירות אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi), אשר הודות לתרומת החברות 'אינטל', 012 סמייל ו'בזק', החל מהשבוע הנוכחי, המטופלים ב'וולפסון' ומשפחותיהם יוכלו לגלוש באמצעותו ברשת האינטרנט ללא עלות.

בשלב ראשון, השירות יהיה זמין בעשרות מרפאות-החוץ של המרכז הרפואי, אשר בהן מבקרים מדי שנה כ-180 אלף איש. "אנו ממשיכים לפעול על מנת לאפשר את השירות גם במחלקות האשפוז", מסר מנהל מערכות המידע של המרכז הרפואי וולפסון, ישראל פיינברג.

עוד ציין פיינברג, כי שירות האינטרנט האלחוטי אשר יינתן במרפאות-החוץ, יהיה זמין ללא כל מגבלה וניתן יהיה להתחבר אליו בקלות ובפשטות, בכל אחת משלוש הקומות של בניין מרפאות-החוץ. לדבריו, השירות נועד להקל על החולים המגיעים לטיפולים האורכים שעות רבות, כגון במכון הדיאליזה או במכון האונקולוגי.

השירות החדש יינתן הודות ל-13 מחשבים ניידים שתרמה חברת אינטל לשימוש המרכז הרפואי, חברת בינת שתרמה את כל התשתיות לחיבור נקודות הגישה, תשתית אינטרנטית שתרמה חברת 012 סמייל וקו התקשורת המהיר אשר תרמה חברת בזק.

ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי וולפסון: "אנו מישרים קו עם מוסדות ובתי עסק בישראל, אשר מאפשרים ללקוחותיהם לגלוש באינטרנט אלחוטי ללא עלות. בעידן שבו יותר ויותר אנשים עוברים לשימוש במחשבים ניידים, בטאבלטים ובסמארטפונים (טלפונים ניידים חכמים), החשיבות של הפעלת רשת אלחוטית הולכת וגוברת. זאת ועוד, באמצעות הרשת האלחוטית, נוכל לספק למטופלים לבני משפחותיהם מידע מועיל כאשר הם נמצאים בשטח המרכז הרפואי. אני מודה לאינטל, לבזק ול-012 סמייל על תרומתם".

בתמונה: גולשת במרפאת הדיאליזה במרכז הרפואי וולפסון (צילום: ברק נונא).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד