חיפושדלג על חיפוש

בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל לילדים

25/12/2011
בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל לילדים

בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל בקרב ילדים בני 8-14, עם תחילת השנה החדשה – ב-24 בינואר 2012 – תיפתח סדנא נוספת, למבוגרים. הסדנא תכלול ליווי צמוד של דיאטנית מקצועית, אימון גופני, הרצאות בנושא תזונה נכונה, סיור לימודי בסופר-מרקט לשם לימוד אודות המזונות הבריאים, הנחייה בנושא – 'כיצד להפחית את סך הקלוריות במהלך הבישול', וכן מדידת משקל שבועית, מדידת אחוזי שומן בגוף ומדידת היקפים.

נעמי מור, מרכזת הסדנאות לירידה במשקל ודיאטנית מוסמכת בוולפסון, מסרה כי סך המשקל של חמשת הנרשמים לסדנת המבוגרים הקרובה 509 ק"ג. לדבריה, "צפויה הרשמה של משתתפים נוספים בסדנה זו, אך אם עלי להתייחס כעת רק לנרשמים הראשונים, אני צופה כי עד לסוף הסדנא משקלם הקולקטיבי יירד לפחות ל- 100 ק"ג".

"תוחלת החיים של הדור הבא צפויה להתקצר עקב התחלואה הנלווית להשמנת יתר. וזאת, למרות הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות", כך אמר באחרונה ד"ר חוליו וינשטין, מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי וולפסון. באותה ההזדמנות, ד"ר וינשטין הוסיף ואמר:י "אין תחליף לשמירה על משקל תקין ושמירה על אורח חיים בריא כבר מגיל צעיר, על מנת ליהנות מבריאות טובה ולהאריך ימים".

עלות הסדנא – 275 ₪ לחודש, והיא תתקיים במרכז הרפואי וולפסון, מדי שבוע, במשך 3 חודשים

למידע נוסף על הסדנא ניתן לפנות לנעמי מור, דיאטנית מוסמכת במרכז הרפואי וולפסון 050.6368369

 

 

בתמונה: נעמי מור, דיאטנית מרפאת הסוכרת בוולפסון (קרדיט צילום: ברק נונא).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד