חיפושדלג על חיפוש

מחלקה נוספת סונפה לאוניברסיטת תל אביב

מחלקה נוספת סונפה לאוניברסיטת תל אביב

במרכז הרפואי 'וולפסון' מציינים בימים אלה את סינופה של המחלקה הפנימית הרביעית לפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר של אוניברסיטת תל אביב. הפעם, זוהי המחלקה פנימית ג' בניהולה   של ד"ר ג'יזל זנדמן-גודארד. קבלת הסינוף לאוניברסיטת תל אביב מהווה מדד לאיכות האקדמית של המחלקה, ומהווה גושפנקא נוספת למצוינות של המרכז הרפואי כולו, ובעקבותיו מעתה המחלקה מוסמכת ללמד סטודנטים לרפואה ולהעניק להם הכשרה רפואית קלינית. לצורך הלימוד של סטודנטים במחלקה פנימית ג', המדריכה הראשית היא ד"ר זנדמן-גודארד, ולצידה פרופ' מיכאל דן, מנהל היחידה למחלות זיהומיות, והמתמחים ד"ר זיו רוזמן וד"ר אלכס מור, שלקחו חלק בלימוד המיומנויות במחלקה. עוד הצטרפו כמדריכים במחלקה: ד"ר תמר גוטסמן וד"ר אורית יוסיפוביץ, רופאות בכירות ביחידה. עד כה הסתיימה הדרכה של קבוצת סטודנטים ראשונה, שנה שישית, במחלקה פנימית, שהביעה שביעות רצון רבה.

 

ד"ר ג'יזל זנדמן-גודארד, מנהלת מחלקה פנימית ג': "לימוד הסטודנטים מאוניברסיטת תל אביב מהווה אתגר - לא רק עבור הסטודנטים, אלא גם עבור צוות הרופאים במחלקה. אני גאה בצוות שלי, ואנו נמשיך לשאוף למצוינות רפואית ללא פשרות". עם המחלקות הפנימיות במרכז הרפואי וולפסון, המסונפות לאוניברסיטת תל אביב, נמנות - פנימית א' בניהולו של ד"ר דב גביש, פנימית ד' בניהולו של ד"ר יצחק בייגל, ופנימית ו' בניהולו של פרופ' ראובן צימליכמן.

 

ד"ר אלכס מור, מתמחה בכיר -מדריך בפנימית ג': "רפואה פנימית היא מקצוע שדורש לא מעט מאמץ פיזי ומנטאלי. התמזל מזלי והגעתי למחלקה שבה ישנו צוות נהדר של רופאים, הן מבחינה מקצועית מהן מבחינה אנושית. בפנימית ג' ב'וולפסון' ישנה אווירה משפחתית, וללא ספק - אם היו מחזירים את הזמן לאחור, הייתי בוחר להגיע אליה שוב".

 

ד"ר זיו רוזמן, מתמחה -מדריך בפנימית ג': "עם סיום לימודי הרפואה שלי, לאחר שהכרתי את הצוות הרפואי והסיעודי של המחלקה פנימית ג' ב'וולפסון', ולאחר שהכרתי את ראש המחלקה - ד"ר גודארד, היה לי ברור ששם אני רוצה להתמחות. במסגרת העבודה שלנו במחלקה, ד"ר גודארד מעודדת אותנו לבחון באופן ספציפי כל מקרה לגופו, להרצות אודותיו לחברינו למחלקה, ולהשתתף בכתיבת מאמרים אקדמאים. אין ספק שעשיתי בחירה נכונה".  


בתמונה: 
ד"ר זנדמן-גודארד וד"ר זיו רוזמן.     צילום: ברק נונא.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד