חיפושדלג על חיפוש

נשיא חדש לעמותת ידידי 'וולפסון'

יעקב גלברד

עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון' הודיעה היום כי בחרה ביעקב גלברד כנשיא.
גלברד יוביל את עמותת הידידים, ביחד עם היו"ר;בן-חור ירושלמי, והמנכ"ל; חנה גוכשטט.

במהלך החודשים האחרונים התקיימו מספר דיונים בין הנהלת המרכז הרפואי, הנהלת עמותת הידידים ויעקב גלברד, במטרה לבחון ביחד מטרות עיקריות ודרכי פעולה שנועדו לקדם את המרכז הרפואי 'וולפסון', בטווח הבינוני והארוך.  

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "הניסיון העסקי והניהולי של גלברד מהווה נכס חשוב עבור ביה"ח, שבתקופה זו מקדם מספר פרויקטים מרכזיים, בהם הקמת מכון דימות הכולל MRIומכון ממוגרפיה המתקדמים ביותר בארץ ובעולם".  

בן-חור ירושלמי, יו"ר עמותת הידידים: "הצטרפותו של גלברד, שהוא אחד מן הכלכלנים ואנשי העסקים המובילים בישראל, תאפשר לנו ליהנות מניסיונו הרב וממגע הקסם שלו בהשגת היעדים שהמרכז הרפואי ועמותת הידידים הציבו לעצמם. אני מאמין כי הצטרפותו של גלברד לעמותת הידידים תעודד בכירים נוספים במשק הישראלי להירתם למטרותינו".  

יעקב גלברד, הנשיא הנכנס של עמותת הידידים: "קיבלתי על עצמי את התפקיד מאחר ואני מאמין בפוטנציאל הרב הגלום במרכז הרפואי וולפסון, אשר פועל בלב ליבו של מרכז הארץ ומשרת אוכלוסיה המונה מעל חצי מיליון תושבים. התרשמתי כי בביה"ח, המסונף לפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, פועל צוות רפואי מקצועי המוביל מחקרים חשובים בארץ ובעולם ואף פעילות בינלאומית ייחודית של הצלת ילדים ממדינות מתפתחות הלוקים בליבם. ביחד, נוכל לקדם את ביה"ח לקראת המטרות והאתגרים הנוספים העומדים בפניו".  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד