חיפושדלג על חיפוש

לידה מאושרת

זיוה מוגרבי ובנה

לכ' דר' יצחק ברלוביץ

מנהל בית חולים וולפסון 

 

שלום רב 

 

ברצוני להודות לך , דר' ברלוביץ , ולמיכל הדוברת ובעיקר לצוות בחדרי לידה ולצוות במחלקת יולדות בעת שהותי בבית החולים כשילדתי את הבן איתי.

מדובר בצוות מדהים ביותר :מוכשר, ומקצועי. היחס הנפלא , האדיבות , הרצון והנכונות לתת ולהעניק ליולדת גם תחושה טובה וגם טיפול מקצועי והכי טוב שיש.

ראיתי את עבודת האחיות והרופאים והיחס הטוב היה לא רק אלי , אלא גם לשאר היולדות וכמו שאומרים הם ממש 'מלאכים בלבן' .

ברצוני לציין לשבח את פרופ' אוסקר סדן, על הטיפול המקצועי ועל החיוך והרוגע שנתן לי לפני הניתוח הקיסרי . מספיק היה להסתכל בעיניו הטובות ולחוש ממנו את הביטחון ושאני בידיים טובות ומקצועיות.

את האחיות המסורות בחדרי הלידה: ורדה ורות שמתרוצצות לכל יולדת בחיוך ולא נותנות להן להמתין ונענות להן במהרה גם בשעות העומס.

תודה נוספת וענקית לאחיות במחלקת יולדות על הסבלנות , המקצועיות, והטיפול המסור  : בין היתר לרימה, נטליה ושאר האחיות (סלחו לי אך היו רבות מסורות שקשה לי לזכור את השמות של כולן ועל כך סליחה). כמו כן לעומדות בראשן לאה ואיזבל האחריות על צוות האחיות: שממלאות את תפקידן על הצד הטוב ביותר, מדריכות את האחיות להיות מקצועיות , נותנות דוגמא אישית ליחס נפלא ולא שוכחות גם להעניק לאחיות מילה טובה ובגובה העיניים. פשוט כולכם צוות נפלא. עלו והצליחו

 

זיוה מוגרבי – קובני

'ישראל היום'

 

 

 

 

 

העתק:

-          פרופ' אוסקר סדן , מנהל חדרי לידה

-          פרופ' אברהם גולן, מנהל אגף נשים ויולדות

-          לאה חובל, אחות אחראית מחלקת יולדות

-          איזבלה אדר, סגנית אחות אחראית מחלקת יולדות

-          מיכל ויינשל - שיינמן, דוברת בית חולים וולפסון

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד