חיפושדלג על חיפוש

גזבר חוגג 90

גזבר קרן המחקרים המרכז הרפואי וולפסון צבי אלטהולץ חוגג... 90!

90 לצבי אלטהולץ

צבי אלטהולץ החל את עבודתו כגזבר קרן המחקרים ומנהל חשבונות עמותת הידידים של וולפסון בשנת 1987.מאז ועד היום הוא פועל במרץ, אהוב על צוות עובדיו ומהווה דוגמא לכל עובדי המרכז הרפואי.  

אלטהולץ שכל את אשתו היקרה לפני מספר חודשים, ומאחר והזוג מעולם לא זכה להביא ילדים לעולם, עובדי 'וולפסון' הם למעשה בני משפחה גדולה עבורו.

 

אלטהולץ, יליד פולין, שרד את זוועות השואה וזכה להגיע לישראל ולחיות בה חיים ארוכים ומלאים.

 

במסיבת ההפתעה שנערכה לו היום במרכז הרפואי וולפסון, אלטהולץ אמר להנהלה ולעובדים: "כמי שנולד בפולין וחזה בזוועות הנאצים, אני יודע להעריך את המדינה
שלנו. זה המקום היחיד בעולם שבו אנו יכולים לחיות בביטחה
".

 

בתמונה: ד"ר זהבית זיו-נר, סגנית מנהל בית החולים, צבי אלטהולץ, ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל בית החולים  

 

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד