חיפושדלג על חיפוש

חגיגה לשיניים

חגיגה לשיניים

הילדים המחלימים במחלקת הילדים שבמרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון, לא ציפו כלל להפתעה שהכינה עבורם סוזי גלעדי, יו"ר ועד העובדים של המרכז.

השבוע סוזי הפתיע אותם עם 50 מברשות שיניים חשמליות במתנה, מתנת מרפאת השיניים של ג'רי כהן בחולון.

סוזי, שאת טיפולי השיניים שלה מקפידה לעשות במרפאתו של ג'רי כהן, חברה השבוע אל לאה טאוסיג, האחראית על מרכז הלמידה לילדים בוולפסון,

וביחד הן חילקו את מברשות השיניים החשמליות לילדים המאושפזים ולהוריהם.

אחד ההורים אמר, עם יציאתו מ'וולפסון': "ילדי יוצא מכאן גם בריא בגופו, גם בנפש שמחה, וגם עם מודעוּת להיגיינת שיניים".

 

 

בתמונה:

סוזי גלעדי; יו"ר וועד העובדים בוולפסון(שורה ראשונה, באמצע), ביחד עם לאה טאוסיג; האחראית על מרכז הלמידה לילדים בוולפסון (שורה ראשונה, מימין), הילדים המאושפזים, והוריהם.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד