חיפושדלג על חיפוש

MRI בדרך ל"וולפסון"

 MRI בדרך ל"וולפסון"

בהמשך להצהרתו של ראש עיריית חולון, מוטי ששון, אשר קרא לתושבי העיר לתרום להקמת מכון MRI במרכז הרפואי 'וולפסון', היום הצהיר סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, כי יעניק ל'וולפסון' מחצית מתקציב הרכישה למכשיר MRI– 3 מיליון שקלים.

 

סגן השר ליצמן ערך ביקור רשמי במרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' רוני גמזו, וראש מנהל הרפואה, פרופ' ארנון אפק. במהלך הביקור, נערכו דיונים עם הנהלת המרכז הרפואי 'וולפסון' בראשותו של ד"ר יצחק ברלוביץ' ועם ראשי הוועדים במרכז. במסגרת הדיונים, ד"ר ברלוביץ' העלה בפני השר את תכניות המרכז הרפואי 'וולפסון' לשנים הקרובות, וביקש ממנו לאשר אותן. בין התכניות: הקמת מחלקה לשיקום כללי ושיקום גריאטרי, וכן הקמת מחלקה לפסיכיאטריה אקוטית. זאת ועוד, ד"ר ברלוביץ' פירט בפני סגן השר את האתגרים התקציביים של המרכז הרפואי וולפסון, ואילו ליצמן הבטיח לשקול בחיוב להיענות לבקשותיו של ד"ר ברלוביץ' בתחום זה.

 

ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "אני מעריך את נכונותו של סגן השר לסייע לנו ברכישת ציוד רפואי מתקדם, לטובת כחצי מיליון תושבי האזור, אשר ללא ספק מגיע להם לקבל את שירותי הרפואה הטובים ביותר הקיימים כיום. כמו כן, אני מקווה ומאמין שבתוך זמן קצר נוכל להתחיל לתכנן את בנייתן של המחלקה לשיקום גריאטרי והמחלקה לפסיכיאטריה אקוטית, אשר יספקו מענה רפואי חשוב לצרכים של אוכלוסיית האזור; אוכלוסייה המאופיינת באחוז גבוה של קשישים, ניצולי שואה ועולים חדשים". 

 

בתמונה:

מימין – ד"ר יצחק ברלוביץ; מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', סגן שר הבריאות; הרב יעקב ליצמן, ראש מנהל הרפואה; פרופ' ארנון אפק.

 

צילום: ברק נונא

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד