חיפושדלג על חיפוש

'וולפסון' משיק אתר שימושי לגולשי סלולר

אשתך עומדת ללדת? קרוב משפתך מתוכנן לעבור ניתוח קרוב? זקוקים למפת הגעה וניווט מהיר לביה"ח? מעתה ניתן להשיג מידע שימושי בקלות ובמהירות, בלחיצה אחת על מסך המגע, בכל מקום ובכל שעה

המרכז הרפואי 'וולפסון' ישיק בקרוב - לראשונה מבין המרכזים הרפואיים הממשלתיים בישראל – אתר ייעודי לגולשי אייפון וסמארטפונים. האתר החדש יאפשר לגולשי הסמארטפונים ליהנות מגישה מהירה ונוחה למידע שימושי, בקליק אחד, ויספק מידע, בין היתר, על דרכי גישה ל'וולפסון', אמצעי תחבורה עיקריים לביה"ח ושעות פעילותם, מפת הגעה ואף כפתור לניווט מהיר לנוסעים ברכב.

האתר יספק מידע בסיסי וראשוני על המחלקות והמכונים הפעילים במרכז הרפואי 'וולפסון', יציע לגולשים לחצנים לחיוג מהיר אל המחלקות השונות, נותני השירות, פניות הציבור ועוד, וכמו כן הוא יספק מידע שימושי ליולדות ולעומדים לפני ניתוח או אשפוז, מידע מפורט אודות זכויות החולה ועוד. בשלב ראשון, האתר החדש יושק בגרסה מצומצמת, ובהמשך הוא יורחב וישודרג ויתווספו אליו שירותים נוספים, שמטרתם לשפר את נגישות הציבור למידע רפואי.

בתוך מספר שבועות האתר החדש של 'וולפסון' בסלולר יספק שירות נוסף לציבור, תחת הכותרת: "שווה בדיקה". במסגרת שירות זה, גולשי הסלולר יוכלו להזין פרטים בסיסיים על עצמם, כגון גיל, מגדר, גובה ומשקל ולקבל רשימה של בדיקות מומלצות בחתימתו של מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר יצחק ברלוביץ.

ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל ביה"ח 'וולפסון': "הקמנו את האתר במטרה לשפר את נגישות הציבור למידע רפואי, לחזק את הקשר עם הקהילה ולעודדה לקחת אחריות על בריאותה".

על פיתוח האתר החדש לסלולר אמונה חברת 'דודא מובייל', שמרכזי הפעילות שלה ממוקמים בעמק הסיליקון בקליפורניה ובתל אביב. החברה נוסדה בשנת 2009 על ידי איתי סדן ואמיר גלט, והיא מספקת פלטפורמת אונליין שהופכת אתרים רגילים לאתרים המותאמים למכשיר הנייד. כיום, למעלה מ-1,800,000 אתרים כבר פועלים על הפלטפורמה של דודא מובייל, אשר גייסה עד כה 8.3 מיליון דולר מקרן פיטנגו ומקבוצה של משקיעם מובילים בעמק הסיליקון ובישראל. בראש המשקיעים עומד אורן זאב המשמש גם כנשיא החברה. למידע נוסף על 'דודא מובייל': http://www.dudamobile.com

לגלישת ניסיון באתר הסלולר החדש של 'וולפסון':
 http://my.dudamobile.com/site/wolfson?dm_try_mode=true

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אשת השנה ברפואה- פרופ' טלי שגיא

  פרופ' טלי שגיא מנהלת היחידה לנוירולוגיה ילדים, נבחרה השנה, בשל פעילותה בתחום הטיפול בקנאביס, בתינוקות המאובחנים על ספקטרום האוטיזם.

 • פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' ת"א

  פרופ' יעקב בר, מנהל אגף נשים ויולדות ב'וולפסון', מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב.

 • ילדה מטוגו עברה בהצלחה צנתור במרכז הרפואי וולפסון

  "ילדה בת שמונה מטוגו הוטסה לישראל ועברה אתמול בהצלחה צנתור מורכב מציל חיים במרכז הרפואי "וולפסון" אריאל היא הילדה הראשונה שהוצאה לטיפול בישראל מטוגו, מצטרפת חדשה ל 55 מדינות שאזרחיהן זוכים לטיפולים רפואיים בארץ באמצעות עמותת "הצל לבו של ילד".

 • מרכז לימוד ע"ש אלי בארי ז"ל יוקם במרכז הרפואי 'וולפסון'

  עמותת הידידים של המרכז הרפואי 'וולפסון', ביחד עם הנהלת בית החולים, ערכה השבוע ערב לזכרו של אלי בארי ז"ל, אשר כיהן כיו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי וכיו"ר 'אגמון' – גמלאי המוסד למודיעין. אלי בארי ז"ל פעל רבות לקידום המרכז הרפואי מתוך תחושת שליחות, בהתמדה ובנחישות. לזכרו יוקם מרכז לימוד ב'וולפסון'

 • וולפסון נגד האלימות- 45 מאבטחים, לחצני מצוקה ומצלמות

  ניר כץ, קצין ביטחון ראשי בבית החולים, מגלה: "יש הרבה מקרי אלימות מדי יום שהציבור אינו יודע עליהם". "כוח האבטחה בוולפסון מורכב מאנשים שמיומנים לטפל במקרי אלימות במסגרת בית החולים".

עבור לתוכן העמוד